چگونه یک شنونده‌ی خوب بشیم؟

چگونه یک شنونده‌ی خوب بشیم؟

گروه آموزشی

ویدوآل

1397/02/15

6382

بار بازدید شده
Being-A-Good-Listener در بین اطرافیان و دوستان ما وجود دارند. بعضی‌ها شنونده‌های خیلی خوبی هستند. این افراد معمولا گوش‌های شنوای خوبی برای نشستن پای درد دل و حتی مشاوره دادن هستند.
3882
چگونه یک شنونده‌ی خوب بشیم؟
Vidoal
4.86
سرعت نمایش
سوالات و نظرات کاربران
0
داریوش پارسا
داریوش پارسا چهارشنبه، 07 فروردین 1398
صدا ,تصویر ,مفهوم و آموزش عالی بود.اما به شخصه معتقد هستم 1_شنونده خوب بودن وابسته به انسان خوب بودن 2_داشتن معاشرهای خوب و 3_پیدا کردن مضامین مفید یا جذاب جهت همراهی کردنه.چرا که اگه شما هر چقدر هم شنونده ی خوبی باشین,نمی تونین با علاقه بشینید پای نظراتی که داره نوسان قیمت ها و وضعیت بازارو بهتون گوشزد می کنه! انتخاب مضامین خوب در گفتگو یا موضوع متناسب با کاراکتر, به اشخاصِ بی ذوق دادن,باعث میشه گفتگوها ناخوداگاه همراهانه و جذاب باشه.
0
ahmad mmv photo
ahmad mmv شنبه، 15 اردیبهشت 1397
کتاب "قدرت جذبه" از برایان تریسی برای کسانی که میخوان شنونده بهتری بشن ، و روابط اجتماعی شون رو قوی تر کنن کتاب عالیه!! لطفا اگه کسی هم پیشنهادی داره بم بگه
1
Maryam bahrani
Maryam bahrani دوشنبه، 17 اردیبهشت 1397
(پاسخ) سلام . ممنون از پیشنهاد شما . من کتاب جادوی فکر بزرگ از دکتر دیوید جوزف شوارتز رو مطالعه کردم . یه کتاب عالیه . اگه نخوندینش پیشنهاد می کنم حتما بخونین .
توضیحات
در بین اطرافیان و دوستان ما افرادی وجود دارن که شنونده‌ی خوبی هستن. این افراد معمولا گوش‌های شنوای خوبی برای نشستن پای درد دل و حتی مشاوره دادن هستند. کسانی که شنونده‌ی خوبی هستند، معمولا دوستشان داریم و خیلی اوقات دلمان می‌خواهد با آن‌ها صحبت کنیم. در حقیقت همه‌ی ما می‌توانیم به شنونده‌هایی خیلی خوب تبدیل شویم. شنونده‌ی خوب بودن نه تنها برای اطرافیان خوشایند است، بلکه برای خود آدم هم خیلی مفید و خوب است. شنونده‌های خوب معمولا بیشتر از کسانی که به حرف دیگران دقت نمی‌کنند، چیزهای مفید یاد می‌گیرند و از اشتباهاتشان می‌آموزند. برای اینکه بفهمید چگونه می‌توانید تبدیل به یک شنونده‌ي خوب بشوید حتما این ویدیو را ببینید.

تهيه‌کننده

School of Life
School of Life

مترجم

مهدی سلاجقه
مهدی سلاجقه

زبان انگلیسی خوندم. به مباحث علمی علاقه ی زیادی دارم و سعی دارم اطلاعات خودم را در مورد جهان هستی بالا ببرم و فعلاً مشغول تدریس و ترجمه هستم.

گوينده

زنده یاد افشین ذریه
زنده یاد افشین ذریه

متاسفانه افشین عزیز در دوم اردیبهشت 1401در اثر بیماری فوت کرد، سایت ویدوآل یادگاری از تلاش او برای اشاعه علم هست، تمام محتوای علمی تولید شده حاصل زحمات او و دیگر اعضای سایت ویدوآل میباشد، نامش نیک.

صدابردار,تدوين‌گر

نازنین اصفهان‌پور
نازنین اصفهان‌پور

مدت ۱۰ ساله که دارم کار ادیت صوت و تصویر می‌کنم. ۱۲ ساله که به صورت حرفه ای آواز سنتی می‌خونم. در زمینه‌ی کتاب‌های صوتی هم فعالیت‌هایی داشتم که خیلی خیلی تو این راه بهم کمک کرده.