سه دلیل برای اثبات خوب بودن انرژی هسته‌ای!

سه دلیل برای اثبات خوب بودن انرژی هسته‌ای!

گروه آموزشی

ویدوآل

1396/02/31

6018

بار بازدید شده
3-Reasons-Why-Nuclear-Energy-Is-Awesome! سه دلیل برای این چرا ما باید به استفاده از انرژی هسته‌ای ادامه بدیم. دلیل اول: انرژی هسته‌ای جون آدم‌ها رو نجات می‌ده. در سال 2013 یک پژوهش که توسط ناسا صورت گرفته بود، نشون داد انرژی هسته‌ای...
6018
سه دلیل برای اثبات خوب بودن انرژی هسته‌ای!
Vidoal
4.44
سرعت نمایش
سوالات و نظرات کاربران
1
رضا photo
رضا چهارشنبه، 03 خرداد 1396
یادش بخیر ما هم یک زمانی زنجیره دانش هسته ای رو داشتیم. آیندگان و فرزندانمان نسل ما رو نخواهند بخشید.
-1
محسن photo
محسن دوشنبه، 01 خرداد 1396
بالاخره چی شد 3 دلیل برای بد بودن یا خوب بودن مسئله اینست
توضیحات
سه دلیل برای این چرا ما باید به استفاده از انرژی هسته‌ای ادامه بدیم. دلیل اول: انرژی هسته‌ای جون آدم‌ها رو نجات می‌ده. در سال 2013 یک پژوهش که توسط ناسا صورت گرفته بود، نشون داد انرژی هسته‌ای مانع از مرگ حدودا 1.8 میلیون نفر شده. حتا با در نظر گرفتن تلفات چرنوبیل و فوکوشیما، انرژی هسته‌ای همچنان به ازای هر واحدی که تولید می‌شه، دارای کمترین آمار مرگ و میره. اگرچه ضایعات اتمی به شدت سمی و خطرنک هستن، اما معمولا اونها رو در یک نقطه انبار می‌کنن، در حالی‌که پیامدهای جانبی سوخت‌های فسیلی به هوا فرستاده می‌شن و ما هر روزه اونها رو استنشاق می‌کنیم.

تهيه‌کننده

Kurzgesagt In a Nutshell
Kurzgesagt In a Nutshell

گوينده

فائزه مجاهدطلب
فائزه مجاهدطلب

رشته‌ی بازیگری-کارگردانی رو در دانشگاه هنر تهران خوندم. بازیگری رو دوست دارم و دلم می‌خواد که هر روز از زندگیم پر از تجربه‌های جدید باشه.

مترجم

علی منصوری
علی منصوری

تدوين‌گر,صدابردار

نازنین اصفهان‌پور
نازنین اصفهان‌پور

مدت ۱۰ ساله که دارم کار ادیت صوت و تصویر می‌کنم. ۱۲ ساله که به صورت حرفه ای آواز سنتی می‌خونم. در زمینه‌ی کتاب‌های صوتی هم فعالیت‌هایی داشتم که خیلی خیلی تو این راه بهم کمک کرده.