ماجرای بحران موشکی کوبا

ماجرای بحران موشکی کوبا

گروه آموزشی

ویدوآل

1396/02/17

6044

بار بازدید شده
The-history-of-the-Cuban-Missile-Crisis ساده می‌شه دنیایی رو تصور کرد که هر لحظه در اون ممکنه ما و هر کس دیگه‌ای بدون هر هشداری با فشار یک دکمه از روی زمین محو بشیم. این واقعیت میلیون‌ها نفر در طول یک دوره‌ی ۴۵ ساله بعد از جنگ جهانی دوم...
6044
ماجرای بحران موشکی کوبا
Vidoal
4.53
سرعت نمایش
سوالات و نظرات کاربران
0
پوريا اميرآبادي
پوريا اميرآبادي چهارشنبه، 28 تیر 1396
کاش یکم راجب نقش فیدل کاسترو هم در این ویدیو می گفتید
-2
محمد حسین چابک
محمد حسین چابک دوشنبه، 18 اردیبهشت 1396
جالب بود ... چقدر منو یاد این چند سال اخیر کشور ایران میندازه
-1
حسین بهرامی
حسین بهرامی دوشنبه، 18 اردیبهشت 1396
مهمتر از همه جنگ روانی کوبا بین دو قدرت بزرگ بود و باعث شد هر دو تسلیحات رو از کشورهای متحد جمع کنند و به کشورشون حمله نظامی نشه.
-1
soheil lm photo
soheil lm دوشنبه، 18 اردیبهشت 1396
باز هم یک کلیپ عالی دیگه با صدای ماندگار خانم مجاهدطلب.
-1
باسط محمدی
باسط محمدی یکشنبه، 17 اردیبهشت 1396
واقعا تصمیم متفکرانه ای گرفت آقای آرخیبف. که از یه جنگ بزرگ جلوگیری کرد
توضیحات
ساده می‌شه دنیایی رو تصور کرد که هر لحظه در اون ممکنه ما و هر کس دیگه‌ای بدون هر هشداری با فشار یک دکمه از روی زمین محو بشیم. این واقعیت میلیون‌ها نفر در طول یک دوره‌ی ۴۵ ساله بعد از جنگ جهانی دوم بود که حالا با نام جنگ سرد شناخته می‌شه. با رو‌دررویی ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی در سراسر جهان، هر دو طرف می‌دونستن که دیگری مجهز به سلاح‌های اتمی‌ای‌ئه که می‌تونه نابودی اون رو رقم بزنه.

تهيه‌کننده

Ted Ed
Ted	 Ed

تد سکویی برای انتشار ایده‌هایی است که ارزش انتشار دارند. تد کار خود را در سال 1984 به عنوان کنفرانسی که فصل مشترک تکنولوژی، سرگرمی و طراحی بود آغاز کرد.

مترجم

علی منصوری
علی منصوری

گوينده

فائزه مجاهدطلب
فائزه مجاهدطلب

رشته‌ی بازیگری-کارگردانی رو در دانشگاه هنر تهران خوندم. بازیگری رو دوست دارم و دلم می‌خواد که هر روز از زندگیم پر از تجربه‌های جدید باشه.

تدوين‌گر

مصی یگانه
مصی یگانه

زندگیم با هنر معنی پیدا میکنه. مدت 16 سال کار گرافیک کردم و سرپرست بخش گرافیک شرکت اوه و باران هنر بودم، عاشق شیرینی پزی و تزیین کیکم و به صورت حرفه ای این کار رو انجام میدم.

صدابردار

نازنین اصفهان‌پور
نازنین اصفهان‌پور

مدت ۱۰ ساله که دارم کار ادیت صوت و تصویر می‌کنم. ۱۲ ساله که به صورت حرفه ای آواز سنتی می‌خونم. در زمینه‌ی کتاب‌های صوتی هم فعالیت‌هایی داشتم که خیلی خیلی تو این راه بهم کمک کرده.