فرق وِب و اینترنت

فرق وِب و اینترنت

گروه آموزشی

ویدوآل

1395/08/12

19416

بار بازدید شده
What-is-the-world-wide-web ما بوسیله‌ی کامپیوتر شخصی‌مان، موبایل یا حتی کامپیوتر ماشین‌مان از وب استفاده می‌کنیم. وب همیشه و همه جا حضور دارد! اما وب واقعاً چیست؟!
6316
فرق وِب و اینترنت
Vidoal
4.71
سرعت نمایش
سوالات و نظرات کاربران
0
محمد صادق آشیانه
محمد صادق آشیانه سه شنبه، 21 دی 1395
دانش مردم راجب نت خیلی کمه چون یه چیز مجازیه و قابل لمس نیست همین الان هم اکثر افراد که گوشی هوشمند دارن و هر روز از نت استفاده میکنن خیلی اطلاعات کمی دارن
0
Sina Rajaei
Sina Rajaei دوشنبه، 13 دی 1395
وب فقط بخش کوچکی از اینترنته ممنون بابت مطلب های مفیدتون.
0
هادي اصفهاني
هادي اصفهاني یکشنبه، 21 آذر 1395
به بيان ساده، وب زيرمجموعه يا بخشي از اينترنت هست.وب شبكه از از شبكه هاست و مفهوم اينترنت گسترده تر از مفهوم وب هست
0
Photoclip Channel
سجاد علیزاده جمعه، 14 آبان 1395
بالخره با این ویدیو میتونم به بعضیا حالی کنم که این دوتا با هم فرق دارن و نباید بجا هم بکارشون ببرن! :))
0
سیاوش غلامی
سیاوش غلامی پنج شنبه، 13 آبان 1395
اطلاعات خیلی خوب و مفیدی بود...درود بر شما
توضیحات
شبکه ی جهانی وب؛ جایی که شما در حال تماشای این ویدیو هستید برای کارهایی از قبیل چک کردن وضعیت آب و هوا، سفارش غذا، چت با دوستان، جذب سرمایه، به اشتراک گذاشتن خبرها یا حتی شروع یک انقلاب هر روز مورد استفاده میلیون‌ها نفر قرار می‌گیرد!
ما بوسیله‌ی کامپیوتر شخصی‌مان، موبایل یا حتی کامپیوتر ماشین‌مان از وب استفاده می‌کنیم. وب همیشه و همه جا حضور دارد! اما وب واقعاً چیست؟!

تهيه‌کننده

Ted Ed
Ted	 Ed

تد سکویی برای انتشار ایده‌هایی است که ارزش انتشار دارند. تد کار خود را در سال 1984 به عنوان کنفرانسی که فصل مشترک تکنولوژی، سرگرمی و طراحی بود آغاز کرد.

مترجم

مهدی سلاجقه
مهدی سلاجقه

زبان انگلیسی خوندم. به مباحث علمی علاقه ی زیادی دارم و سعی دارم اطلاعات خودم را در مورد جهان هستی بالا ببرم و فعلاً مشغول تدریس و ترجمه هستم.

گوینده

زنده یاد افشین ذریه
زنده یاد افشین ذریه

متاسفانه افشین عزیز در دوم اردیبهشت 1401در اثر بیماری فوت کرد، سایت ویدوآل یادگاری از تلاش او برای اشاعه علم هست، تمام محتوای علمی تولید شده حاصل زحمات او و دیگر اعضای سایت ویدوآل میباشد، نامش نیک.

تدوين‌گر

مصی یگانه
مصی یگانه

زندگیم با هنر معنی پیدا میکنه. مدت 16 سال کار گرافیک کردم و سرپرست بخش گرافیک شرکت اوه و باران هنر بودم، عاشق شیرینی پزی و تزیین کیکم و به صورت حرفه ای این کار رو انجام میدم.

صدابردار

نازنین اصفهان‌پور
نازنین اصفهان‌پور

مدت ۱۰ ساله که دارم کار ادیت صوت و تصویر می‌کنم. ۱۲ ساله که به صورت حرفه ای آواز سنتی می‌خونم. در زمینه‌ی کتاب‌های صوتی هم فعالیت‌هایی داشتم که خیلی خیلی تو این راه بهم کمک کرده.