روان‌درمانی

روان‌درمانی

گروه آموزشی

ویدوآل

1396/02/26

8113

بار بازدید شده
Psychotherapy خیلی از افراد هستن که از تجربه‌ِ کردن روان‌درمانی واهمه دارن. این باور وجود داره که آدم حتماً باید روانی باشه یا مشکلات عجیب و غریبی داشته باشین تا بخواد خودش رو به روان‌درمان نشون بده. این حقیقت...
8113
روان‌درمانی
Vidoal
4.92
سرعت نمایش
سوالات و نظرات کاربران
0
عماد ایزدپناه
عماد ایزدپناه جمعه، 22 دی 1396
بله کاملا درسته ولی دو مطلب وجود داره: اولا یک روان درمانگر توانا را به سختی میشه پیدا کرد تو کشورمون و دوما هزینه روان درمانی تو کشور ما سرسام آوره. شاید نسبت به باقی جهان قیمتش معقول باشه ولی با حقوق هایی که به ما میدن محال محضه که بتونم من یکی اقدام کنم. حتی با اینکه می دونم واقعا برام حیاتیه.
1
سینا دوشیری
سینا دوشیری جمعه، 29 اردیبهشت 1396
خیلی خوب بود. متاسفانه مردم کشور ما هنوز فکر می‌کنن کسی که به روانپزشک مراجعه می‌کنه، دیوونست.
0
حسین بهرامی
حسین بهرامی سه شنبه، 26 اردیبهشت 1396
عالی بود
1
Saeed Qasemi photo
Saeed Qasemi سه شنبه، 26 اردیبهشت 1396
خيلي عالي بود. كاملا موافق فقط مشكل بزرگي كه وجود داره اينه كه چطور ميشه يه روان درمان پيدا كرد. كلا به نظر من معضل بزرگيه اينكه چطور پزشك هاي متخصص رو توي شهر هاي مختلف بايد پيدا كرد!
توضیحات
خیلی از افراد هستن که از تجربه‌ِ کردن روان‌درمانی واهمه دارن. این باور وجود داره که آدم حتماً باید روانی باشه یا مشکلات عجیب و غریبی داشته باشین تا بخواد خودش رو به روان‌درمان نشون بده. این حقیقت به نظر نمیاد که روان‌درمانی فقط برای یک عده‌ی معدود و خاص نیست بلکه برای همه‌ست. چون واقعاً این خیلی عادیه که آدم دچار سردرگمی و نگران بشه و گاهی‌اوقات روابط احساسی و خانوادگی و همین‌طور مسایل کاری‌اش چالش برانگیز بشن. پس واقعیت اینه که تنها شرط برای رفتن به روان‌درمانی اینه که ما انسانی معمولی باشیم. همچنین یه نگرانی درباره‌ی عجیب بودن این تجربه هم وجود داره. چون شما باید بشینین و برای کسی که تا به‌حال توی زندگیتون ندیده‌ین درونی‌ترین مسایل زندگیتون رو تعریف کنین.

تهيه‌کننده

School of Life
School of Life

مترجم

علی منصوری
علی منصوری

گوينده

فائزه مجاهدطلب
فائزه مجاهدطلب

رشته‌ی بازیگری-کارگردانی رو در دانشگاه هنر تهران خوندم. بازیگری رو دوست دارم و دلم می‌خواد که هر روز از زندگیم پر از تجربه‌های جدید باشه.

تدوين‌گر

مصی یگانه
مصی یگانه

زندگیم با هنر معنی پیدا میکنه. مدت 16 سال کار گرافیک کردم و سرپرست بخش گرافیک شرکت اوه و باران هنر بودم، عاشق شیرینی پزی و تزیین کیکم و به صورت حرفه ای این کار رو انجام میدم.

صدابردار

نازنین اصفهان‌پور
نازنین اصفهان‌پور

مدت ۱۰ ساله که دارم کار ادیت صوت و تصویر می‌کنم. ۱۲ ساله که به صورت حرفه ای آواز سنتی می‌خونم. در زمینه‌ی کتاب‌های صوتی هم فعالیت‌هایی داشتم که خیلی خیلی تو این راه بهم کمک کرده.