چه چیزی باعث سردرد می‌شود؟

چه چیزی باعث سردرد می‌شود؟

گروه آموزشی

ویدوآل

1397/08/24

6862

بار بازدید شده
What-causes-headaches در یونان باستان سردرد از رنج‌های عظیم به شمار میومد، در آن زمان برای درمان سردرد از مته‌کاری استفاده می‌شد که روشی خطرناک و آسیب‌رسان بود ولی امروزه دانشمندان با درک سردردهای اولیه و ثانویه در تلاش هستند تا راه‌کارهایی مفید برای رفع این رنج پیدا کنند
4362
چه چیزی باعث سردرد می‌شود؟
Vidoal
4.2
سرعت نمایش
سوالات و نظرات کاربران
4
یونس نعمتی
یونس نعمتی شنبه، 10 آذر 1397
خوب بود.
1
محمّد photo
محمّد جمعه، 09 آذر 1397
کافئین رو قهوه ترجمه کردید که یکم مضحکه.
توضیحات
لینک منبع | در یونان باستان سردرد از رنج‌های عظیم به شمار میومد، در آن زمان برای درمان سردرد از مته‌کاری استفاده می‌شد که روشی خطرناک و آسیب‌رسان بود ولی امروزه دانشمندان با درک سردردهای اولیه و ثانویه در تلاش هستند تا راه‌کارهایی مفید برای رفع این رنج پیدا کنند

تهيه‌کننده

Ted Ed
Ted	 Ed

تد سکویی برای انتشار ایده‌هایی است که ارزش انتشار دارند. تد کار خود را در سال 1984 به عنوان کنفرانسی که فصل مشترک تکنولوژی، سرگرمی و طراحی بود آغاز کرد.

لینک منبع

مترجم,گوينده

فائزه مجاهدطلب
فائزه مجاهدطلب

رشته‌ی بازیگری-کارگردانی رو در دانشگاه هنر تهران خوندم. بازیگری رو دوست دارم و دلم می‌خواد که هر روز از زندگیم پر از تجربه‌های جدید باشه.

تدوين‌گر

زنده یاد افشین ذریه
زنده یاد افشین ذریه

متاسفانه افشین عزیز در دوم اردیبهشت 1401در اثر بیماری فوت کرد، سایت ویدوآل یادگاری از تلاش او برای اشاعه علم هست، تمام محتوای علمی تولید شده حاصل زحمات او و دیگر اعضای سایت ویدوآل میباشد، نامش نیک.