چه زمانی آب قابل آشامیدن است؟

چه زمانی آب قابل آشامیدن است؟

گروه آموزشی

ویدوآل

1396/10/18

4198

بار بازدید شده
When-is-water-safe-to-drink آب پاک گاهی گران‌بها و حتی نایاب می‌شود. هشتصد میلیون نفر هنوز به این آب دسترسی منظم ندارند. اما علت چیست؟ چه زمانی می‌توانیم بگوییم آبی که به آن دسترسی دارید قابل نوشیدن است؟
4198
چه زمانی آب قابل آشامیدن است؟
Vidoal
4.9
سرعت نمایش
سوالات و نظرات کاربران
0
آرمین ناظمی
آرمین ناظمی یکشنبه، 27 اسفند 1396
عالللیییی
0
سروش عباسی
سروش عباسی سه شنبه، 03 بهمن 1396
کاش در مورد نحوه کارکرد دستگاههای تسویه خانگی و خروجی این دستگاهها که این روزها بازار خاصی داره مطلبی قرار می دادید. ممنونم
1
amir rajabi
amir rajabi یکشنبه، 24 دی 1396
جالب بود بیشتر فیلم بزارید
1
فرزین اکبری
فرزین اکبری چهارشنبه، 20 دی 1396
بیشتر زمین رو آب تشکیل داده ما هنوز کمبود آب داریم.
2
علی photo
علی دوشنبه، 18 دی 1396
سلام تشکر بابت ویدیو لطفا یک ویدیو بسازید درباره اینکه اگر آب آشامیدنی شهری رو با دمای بسیار بالا به مدت زیاد بجوشونیم آیا تاثیری در کاهش سرب و ... دارد یا خیر اگر دارد چه قدر است ممنون میشم یک کلیپ تهیه کنید در این باره
توضیحات
آب، تازه کننده، مرطوب کننده و برای بقای شما ضروری است. اما آب پاک، گران‌بها و گاهی نایاب می‌شود. هشتصد میلیون نفر هنوز به این آب دسترسی منظم ندارند. اما علت چیست؟ چه زمانی می‌توانیم بگوییم آبی که به آن دسترسی دارید قابل نوشیدن است؟

تهيه‌کننده

Ted Ed
Ted	 Ed

تد سکویی برای انتشار ایده‌هایی است که ارزش انتشار دارند. تد کار خود را در سال 1984 به عنوان کنفرانسی که فصل مشترک تکنولوژی، سرگرمی و طراحی بود آغاز کرد.

مترجم,گوينده

فائزه مجاهدطلب
فائزه مجاهدطلب

رشته‌ی بازیگری-کارگردانی رو در دانشگاه هنر تهران خوندم. بازیگری رو دوست دارم و دلم می‌خواد که هر روز از زندگیم پر از تجربه‌های جدید باشه.

صدابردار,تدوين‌گر

نازنین اصفهان‌پور
نازنین اصفهان‌پور

مدت ۱۰ ساله که دارم کار ادیت صوت و تصویر می‌کنم. ۱۲ ساله که به صورت حرفه ای آواز سنتی می‌خونم. در زمینه‌ی کتاب‌های صوتی هم فعالیت‌هایی داشتم که خیلی خیلی تو این راه بهم کمک کرده.