چطوری تمرینی کارآمد داشته باشیم؟

چطوری تمرینی کارآمد داشته باشیم؟

گروه آموزشی

ویدوآل

1395/12/25

7715

بار بازدید شده
How-to-practice-effectively تبحر پیدا کردن در هر مهارت جسمانی، از اجرای یک حرکت چرخشی در باله گرفته، تا نواختن یک ساز یا پرتاب توپ بیسبال، به تمرین احتیاج داره. تمرین یعنی تکرار یک عمل با هدف بهبود پیدا کردن
7715
چطوری تمرینی کارآمد داشته باشیم؟
Vidoal
4.11
سوالات و نظرات کاربران
0
ARASH s
ARASH s شنبه، 11 اسفند 1397
سلام من چطوری باید در آزمون این ویدیو شرکت کنم؟
0
amir photo
amir جمعه، 19 بهمن 1397
من روزی سه ساعت به صورت اصولی تمرین فوتبال می کنم اما نه تنها پیشرفت نکردم بلکه پسرفت هم کردم به نظر شما من خنگی کودنی چیزی هستم؟
0
امیرحسین فرخ زاده
امیرحسین فرخ زاده یکشنبه، 21 خرداد 1396
مفید بود واقعا ادم تو دنیای حاضر کمتر وقت میکنه ورزش کنه یا ورزش نمیکنه یا یه ورزش بالاخصی انجام میده که واس سلامتیش فایده نداره
3
محسن موسوی
محسن موسوی جمعه، 27 اسفند 1395
تقریبا نصف چیز هایی ک تو این ویدیو گفته شد رو من تو ورزش خودم انجام میدادم و برام جالب بود . فقط یه سوال برام پیش اومد . به نظرتون گوش کردن آهنگ موقع دویدن خوبه یا بد ؟ تاثیر مثبت داره یا منفی ؟
-2
خیرمحمد آریان
خیرمحمد آریان شنبه، 05 فروردین 1396
(پاسخ) اگه کاری میکنه بیشتر جفتک بزنی عالیه خخخخخخ
3
محسن موسوی
محسن موسوی سه شنبه، 08 فروردین 1396
(پاسخ) دستت درد نکنه داداش !!!!!!! جفتک چی بود این وسط !!!!
2
نگار شرف الدین
نگار شرف الدین پنج شنبه، 17 فروردین 1396
بسیار آموزنده. آدم در طول شبانه روز چند دقیقه ورزشی که بدنش نیاز داره رو انجام بده بهتر از اینه که ساعت ها فقط با ورزش هایی که واسش مفید نیست خودش رو خسته کنه. حتی ممکنه اون حرکت ورزشی که انجام میده برای بدنش مفید نباشه و یا با اشتباه انجام دادن اون آسیبی به بدنش بزنه
1
یاسمن نوری
yasaman nouri جمعه، 11 فروردین 1396
مفید و آموزنده بود. براستی که : کار نیکو کردن از پر کردن است....
0
علیرضا حسینی photo
علیرضا حسینی دوشنبه، 07 فروردین 1396
خوب بود ممنون
1
خیرمحمد آریان
خیرمحمد آریان شنبه، 05 فروردین 1396
پس همه اش زیر سر میلینه دمت گرم میلین تو را تقویت می کنم
1
فروغ موحد
فروغ موحد جمعه، 27 اسفند 1395
خيلي خوب بود چند وقته يه هدف ورزشيو دنبال ميكردم اما نتيجه نداشت كمكم كرد
-1
بنیامین عزیزطولی
بنیامین عزیزطولی پنج شنبه، 26 اسفند 1395
درحالی‌که مطابق با برنامه تون پیش می‌رین، به خاطر تلاشی که می‌کنین، به خودتون پاداش بدین. مثلا پس از اتمام موفقیت‌آمیز فعالیتی در زمان معین، به عنوان جایزه، خوراکیِ موردِ علاقه‌تون رو به خودتون تقدیم و نوشِ جان کنین و ازش لذت ببرید. این حس خوب و لذت‌بخش به شما در ایجاد تغییرات رفتاری کمک می‌کنه.
توضیحات
تبحر پیدا کردن در هر مهارت جسمانی، از اجرای یک حرکت چرخشی در باله گرفته، تا نواختن یک ساز یا پرتاب توپ بیسبال، به تمرین احتیاج داره. تمرین یعنی تکرار یک عمل با هدف بهبود پیدا کردن در انجامش و به ما کمک می‌کنه تا با سهولت، سرعت و اطمینان بیشتری اون رو انجام بدیم. اما تمرین کردن در مغز ما چه تاثیری می‌گذاره تا عملکرد بهتری در انجام کارها داشته باشیم؟ مغز ما دارای دو نوع بافت نورونی‌ئه: ماده‌ی خاکستری و ماده‌ی سفید. ماده‌ی خاکستری اطلاعات مغز رو پردازش می‌کنه، سیگنال‌ها و محرک‌های حسی رو به سلول‌های عصبی انتقال می‌ده، در حالی‌که ماده‌ی سفید عمدتاً از بافت‌های چربی و فیبرهای عصبی تشکیل شده.

تهيه‌کننده

Ted Ed
Ted	 Ed

تد سکویی برای انتشار ایده‌هایی است که ارزش انتشار دارند. تد کار خود را در سال 1984 به عنوان کنفرانسی که فصل مشترک تکنولوژی، سرگرمی و طراحی بود آغاز کرد.

مترجم

علی منصوری
علی منصوری

گوینده

سميرا جواهريان
سميرا جواهريان

زندگي پر از فرصت براي ابراز حضور خلاقانه ماست كه حاصل هنر نمايي خالق است.روانشناس صنعتي و گوهرشناس از موسسه گوهرشناسي GIA هند و مدت ١٢ سال هست در اين حيطه فعاليت مي كنم.

تدوين‌گر

مصی یگانه
مصی یگانه

زندگیم با هنر معنی پیدا میکنه. مدت 16 سال کار گرافیک کردم و سرپرست بخش گرافیک شرکت اوه و باران هنر بودم، عاشق شیرینی پزی و تزیین کیکم و به صورت حرفه ای این کار رو انجام میدم.

صدابردار

نازنین اصفهان‌پور
نازنین اصفهان‌پور

مدت ۱۰ ساله که دارم کار ادیت صوت و تصویر می‌کنم. ۱۲ ساله که به صورت حرفه ای آواز سنتی می‌خونم. در زمینه‌ی کتاب‌های صوتی هم فعالیت‌هایی داشتم که خیلی خیلی تو این راه بهم کمک کرده.