نکاتی که باید درباره‌ی رمان فرنکشتاین بدانیم

نکاتی که باید درباره‌ی رمان فرنکشتاین بدانیم

گروه آموزشی

ویدوآل

1396/02/20

4754

بار بازدید شده
Everything-you-need-to-know-to-read-Frankenstein در سال ۱۸۱۵ فوران آتشفشان تامبورا بخش‌هایی از جهان رو به تاریکی فرو برد و دوره‌ی تیره و تاری رو رقم زد که ازش با عنوان «سال بدون تابستان» یاد می‌شه. این بود که وقتی مِری و پرسی شلی به خانه‌ی...
4754
نکاتی که باید درباره‌ی رمان فرنکشتاین بدانیم
Vidoal
4.17
سرعت نمایش
سوالات و نظرات کاربران
0
محمدجواد  رنجبران
محمدجواد رنجبران دوشنبه، 05 شهریور 1397
میشه لطف کنید اسم آهنگ رو بگید
0
منصور photo
منصور شنبه، 13 خرداد 1396
آهنگ پس زمینش چیه اسمش؟
0
نوید امین آقایی
نوید امین آقایی سه شنبه، 16 خرداد 1396
(پاسخ) آلبوم: Victor Frankenstein Original Motion Picture Score اثر: Craig Armstrong
توضیحات
در سال ۱۸۱۵ فوران آتشفشان تامبورا بخش‌هایی از جهان رو به تاریکی فرو برد و دوره‌ی تیره و تاری رو رقم زد که ازش با عنوان «سال بدون تابستان» یاد می‌شه. این بود که وقتی مِری و پرسی شلی به خانه‌ی لُرد بایرون در کنار دریاچه‌ی ژنو رسیدن، مدت زیادی از سفرشون در داخل خونه سپری شد. لرد بایرون برای سرگرمی یک چالش رو برای همکاران نویسنده‌اش مطرح کرد: این که کدوم‌شون می‌تونه ترسناک‌ترین داستان رو بنویسه؟ این پیشنهاد باعث جرقه‌ی یک ایده در ذهن مِری ۱۸ ساله شد. ظرف چند ماه آتی، اون کار نوشتن داستان فرنکشتاین رو به پایان رسوند.

تهيه‌کننده

Ted Ed
Ted	 Ed

تد سکویی برای انتشار ایده‌هایی است که ارزش انتشار دارند. تد کار خود را در سال 1984 به عنوان کنفرانسی که فصل مشترک تکنولوژی، سرگرمی و طراحی بود آغاز کرد.

مترجم

علی منصوری
علی منصوری

گوينده

فائزه مجاهدطلب
فائزه مجاهدطلب

رشته‌ی بازیگری-کارگردانی رو در دانشگاه هنر تهران خوندم. بازیگری رو دوست دارم و دلم می‌خواد که هر روز از زندگیم پر از تجربه‌های جدید باشه.

تدوين‌گر

مصی یگانه
مصی یگانه

زندگیم با هنر معنی پیدا میکنه. مدت 16 سال کار گرافیک کردم و سرپرست بخش گرافیک شرکت اوه و باران هنر بودم، عاشق شیرینی پزی و تزیین کیکم و به صورت حرفه ای این کار رو انجام میدم.

صدابردار

نازنین اصفهان‌پور
نازنین اصفهان‌پور

مدت ۱۰ ساله که دارم کار ادیت صوت و تصویر می‌کنم. ۱۲ ساله که به صورت حرفه ای آواز سنتی می‌خونم. در زمینه‌ی کتاب‌های صوتی هم فعالیت‌هایی داشتم که خیلی خیلی تو این راه بهم کمک کرده.