تاریخ بشر در کف اقیانوس‌ها

تاریخ بشر در کف اقیانوس‌ها

گروه آموزشی

ویدوآل

1395/11/09

16352

بار بازدید شده
How-much-of-human-history عتیقه‌‌های زیرآبی، لاشه‌‌‌های کشتی‌‌های غرق شده و شهر‌های گمشده. این چیزها تنها در داستان‌های ماجراجویانه پیدا نمی‌شن. زیر سطح اقیانوس، ویرانه‌ی بناهایی هست که زمانی انسان‌ها در اون‌ها رفت و آمد می‌کردن...
5352
تاریخ بشر در کف اقیانوس‌ها
Vidoal
4.77
سرعت نمایش
سوالات و نظرات کاربران
0
ali elghaee
ali elghaee پنج شنبه، 26 اسفند 1395
واقعا زیر دریا دنیای دیگه ای و.جود دارد
0
محبوبه قلی پور
محبوبه قلی پور پنج شنبه، 19 اسفند 1395
دنیای زیر آب هم مملو از رمز ورازه که قطعا مطالعه اونها راه رو برای پیشرفت بشر بازتر میکنه.
0
محمد صادق آشیانه
محمد صادق آشیانه دوشنبه، 11 بهمن 1395
برام همیشه عجیبه که چرا انسان ها تونستن این همه از سطح زمین فاصله بگیرن ولی هیچ وقت نتونستن به افماق اب ها برن
0
محسن موسوی
محسن موسوی پنج شنبه، 19 اسفند 1395
(پاسخ) فشار آب اعماق اقیانوس هر نوع زیر دریایی رو نابود میکنه .
0
Mohsen Mm
Mohsen Nemati یکشنبه، 10 بهمن 1395
بخش آخرش گفته هیچ انسانی به عمیقترین سطح اقیانوس نرفته...قبول ولی چرا ربطش داده به نبود اثاری که ازش نام بردید... ارتباط این دو با هم چیه؟
توضیحات
عتیقه‌‌های زیرآبی، لاشه‌‌‌های کشتی‌‌های غرق شده و شهر‌های گمشده. این چیزها تنها در داستان‌های ماجراجویانه پیدا نمی‌شن. زیر سطح اقیانوس، ویرانه‌ی بناهایی هست که زمانی انسان‌ها در اون‌ها رفت و آمد می‌کردن و کشتی‌های غرق‌شده‌ای وجود داره که پر از مصنوعات مربوط به دوره‌های گذشته‌ست. این چیزها به حوزه‌ی باستان‌شناسیِ زیرآب مربوط می‌شن، که محققان در اون به کشف و بررسی اون دسته از مصنوعات ساخت بشر می‌پردازن که زیر آب فرو رفته‌ان. 

گردآورنده

Ted Ed
Ted	 Ed

تد سکویی برای انتشار ایده‌هایی است که ارزش انتشار دارند. تد کار خود را در سال 1984 به عنوان کنفرانسی که فصل مشترک تکنولوژی، سرگرمی و طراحی بود آغاز کرد.

مترجم

علی منصوری
علی منصوری

گوینده

زنده یاد افشین ذریه
زنده یاد افشین ذریه

متاسفانه افشین عزیز در دوم اردیبهشت 1401در اثر بیماری فوت کرد، سایت ویدوآل یادگاری از تلاش او برای اشاعه علم هست، تمام محتوای علمی تولید شده حاصل زحمات او و دیگر اعضای سایت ویدوآل میباشد، نامش نیک.

تدوين‌گر

مصی یگانه
مصی یگانه

زندگیم با هنر معنی پیدا میکنه. مدت 16 سال کار گرافیک کردم و سرپرست بخش گرافیک شرکت اوه و باران هنر بودم، عاشق شیرینی پزی و تزیین کیکم و به صورت حرفه ای این کار رو انجام میدم.

صدابردار

نازنین اصفهان‌پور
نازنین اصفهان‌پور

مدت ۱۰ ساله که دارم کار ادیت صوت و تصویر می‌کنم. ۱۲ ساله که به صورت حرفه ای آواز سنتی می‌خونم. در زمینه‌ی کتاب‌های صوتی هم فعالیت‌هایی داشتم که خیلی خیلی تو این راه بهم کمک کرده.