رازهای فلوت سحرآمیز موتزارت

رازهای فلوت سحرآمیز موتزارت

گروه آموزشی

ویدوآل

1395/10/11

22543

بار بازدید شده
The-secrets-of-Mozart-s-Magic-Flute پسری به نام شاهزاده تامینو، در حالی که توسط یک اژدها تعقیب می‌شه، در دل جنگلی تیره و تار فرار می‌کنه. درست در لحظه‌ای که اژدها روی دو پا بلند می‌شه و می‌خواد اون رو ببلعه، سه بانوی اسرارآمیز...
9543
رازهای فلوت سحرآمیز موتزارت
Vidoal
4.81
سرعت نمایش
سوالات و نظرات کاربران
0
اشکان photo
اشکان چهارشنبه، 15 آذر 1396
بابا چه ربطی به فراماسون داره این داستان از زرتشت گرفته شده و عدد 3 عدد مقدس ایران باستان
-1
منصور سلمانی زاده
منصور سلمانی زاده شنبه، 14 اسفند 1395
مطلب قشنگی بود مرسی موتزارت و سایت شما
0
Mohsen Mm
Mohsen Nemati پنج شنبه، 16 دی 1395
ینی موتزارت هم ماسون بوده
0
سید علی حسینی
سید علی حسینی شنبه، 18 دی 1395
(پاسخ) فکر نکنم بشه بش این صفت رو داد
0
امیر محمد شهسوارانی
امیر محمد شهسوارانی یکشنبه، 17 بهمن 1395
(پاسخ) مگه که بگیم انجیل و تورات که تمام این مضامین از توش اومده، مال فراماسونری هست :-D
0
امیر محمد شهسوارانی
امیر محمد شهسوارانی یکشنبه، 17 بهمن 1395
تا جایی که میدونم هنوزم اتریش انجمن/لژ فراماسونری نداره ضمناً ملکه روم چه ربطی به اتریش و امپراتوری اتریش داره؟ (اون زمان امپراتوری اتریش خودش وزنه ای در دنیای اروپا بوده) موتزارت اهل و زاده شهر نمک (سالتزبورگ) بوده که کوهستانیه و بخاطر معادل نمک و نیز شکلات سازیش معروفه اون زوروآستار هم همون زرتشت هست و نماد تصوف و ...؛ بعداً در اندیشه شوپنهائر و نیچه، دوباره زرتشت میاد و ...؛ ریشه اصلی اینا هم در دین مسیحیت بوده که 3 مگی (مجیشن؛ مغ یا موبد پارسی) حین تولد عیسی مسیح اومدن و مژده و بشارت و ... بعدها هم برای مقابله با اونا جادو و سحر در لاتین بار منفی پیدا کرد و شد مجیک و ... ماجرای فلوت هم کنایه ای است از فلوت داوود و ... تمام کتب فرامازونری تا سطح 3 آزاده و برایگان در نت هست و این چیزایی که بهش نسبت دادن توش نیست. مخصوصاً که حتی اگر بپذیریم در اون زمان در اتریش هم بوده، بین مهندسان و معماران بوده و اهل علم، نه موسیقی دانان
0
کوثر رحیم پور
کوثر رحیم پور دوشنبه، 27 دی 1395
خیلی افسانه ای بود ://
1
امیر قربانی
امیر قربانی شنبه، 25 دی 1395
راستیتش اصلا از این کلیپ خوشم نیامد واقعا خیلی بد بود
توضیحات
پسری به نام شاهزاده تامینو، در حالی که توسط یک اژدها تعقیب می‌شه، در دل جنگلی تیره و تار فرار می‌کنه. درست در لحظه‌ای که اژدها روی دو پا بلند می‌شه و می‌خواد اون رو ببلعه، سه بانوی اسرارآمیز ظاهر می‌شن و با غریوی خشم‌آلود، اژدها رو به قتل می‌رسونن. این شروع اُپرای «دی‌تزائوبرفلووتا» یا «فلوت سحرآمیز» ولفگانگ آمادئوس موتزارته. 
این «فانتزی زینگشپیل»، که یه جور اُپرای فولکلور با همراهی موسیقی و دیالوگه، نخستین بار در سال ۱۷۹۱ در وین به روی صحنه رفت. گرچه ممکنه اون شبیه به یک داستان پریان کودکانه به نظر برسه، اما این اپرای پیچیده، مملو از نمادهای خرابکارانه است، و حالا به عنوان یکی از تاثیرگذارترین اپراها در تاریخ شناخته می‌شه. 
ماجرای فرار تامینو از دست اژدها تازه شروع سفر اونه. اون سه زن، پیشوای خودشون یعنی ملکه‌ی شب رو فرامی‌خونن و اون هم در عوض تامینو رو برای نجات دخترش پامینا از دست جادوگر شریری به اسم زاراسترو، راهی یک ماجراجویی می‌کنه.

تهيه‌کننده

Ted Ed
Ted	 Ed

تد سکویی برای انتشار ایده‌هایی است که ارزش انتشار دارند. تد کار خود را در سال 1984 به عنوان کنفرانسی که فصل مشترک تکنولوژی، سرگرمی و طراحی بود آغاز کرد.

مترجم

علی منصوری
علی منصوری

گوینده

برنوش پورغفار
برنوش پورغفار

تدوين‌گر

مصی یگانه
مصی یگانه

زندگیم با هنر معنی پیدا میکنه. مدت 16 سال کار گرافیک کردم و سرپرست بخش گرافیک شرکت اوه و باران هنر بودم، عاشق شیرینی پزی و تزیین کیکم و به صورت حرفه ای این کار رو انجام میدم.

صدابردار

نازنین اصفهان‌پور
نازنین اصفهان‌پور

مدت ۱۰ ساله که دارم کار ادیت صوت و تصویر می‌کنم. ۱۲ ساله که به صورت حرفه ای آواز سنتی می‌خونم. در زمینه‌ی کتاب‌های صوتی هم فعالیت‌هایی داشتم که خیلی خیلی تو این راه بهم کمک کرده.