خواسته‌ی واقعی بدبین‌ها!

خواسته‌ی واقعی بدبین‌ها!

گروه آموزشی

ویدوآل

1395/10/05

18311

بار بازدید شده
What-Do-Cynical-People-Really-Want از برخی جهات بدبینی جاذبه‌ی خاصی داره. اینکه آدم آرزوهای جور واجوری نداشته باشه و ادعا کنه که می‌تونه رویاهای دیگران رو بخونه، خیلی باحال به نظر میاد. بدبین‌ها به شما می‌گن که همه خودخواه و ضعیف هستن...
5311
خواسته‌ی واقعی بدبین‌ها!
Vidoal
4.2
سرعت نمایش
سوالات و نظرات کاربران
0
پیام بهزادی
پیام بهزادی چهارشنبه، 20 اردیبهشت 1396
مثلا یه شخصی مثل خیام بدبین بوده اما از نظر فلسفی به این نتیجه رسیده یا شوپنهاور درسته که رابطه ی خوبی نداشته با خانواده و اطرافیانش اما نمیشه انکار کرد که نابغه بوده! و گفت تمام نگرش فلسفیش بر اساس تنش های وارد شده به کودک درونش یا خلا های عاطفی دوران کودکیش بوده
0
پیام بهزادی
پیام بهزادی چهارشنبه، 20 اردیبهشت 1396
بنظرم این تئوری خوبی هست اما خوش بینی هم به اندازه بد بینی یه نقاب و تلاش برای تحریف موضوعات به نفع خود ادم هست کلی کتاب هست که راجع به مثبت اندیشی و این مسائل نوشته شده و همش داره نیمه پر لیوان رو میبینه. شخص بدبین هم مثل شوپنهاور نیمه خالی رو فقط میبینه گوته میگه : اگر خار در کنار گل مایه ی نا امیدی ماست باید بودن گل در کنار خال مایه ی خرسندی ما باشه. البته نقل به مضمون کردم دقیقا این واژه هارو استفاده نمیکنه... اما نکته ی دیگه اینه که تو جهان امروزی بیشتر از اینکه گل باشه خار وجود داره و با همین نگرش گوته ما باید بیشتر نا امید باشیم تا خرسند، اگر خیلی زوم کنیم روی گل ها این سوگیری خودخواهانه میشه بنظرم! من خودم بدبینم معمولا اما بدبینیم بر اساس واقعیت هست. این کلیپ داره میگه بدبین ها مشکلات و خلا عاطفی دارن و همه چیز گل و بلبله!
0
مرضیه امیری
مرضیه امیری چهارشنبه، 13 بهمن 1395
سلام بنظر من خواسته اصلی انسان های بدبین دفاع از منافع و خواسته های خودشه... مثلا کسیکه کمی نسبتا به همسرش بدبینه این بدبینی برای حفظ همسر خودشه
0
مهرداد میردامادی
مهرداد میردامادی یکشنبه، 12 دی 1395
مفید و عالی بود
0
hossein photo
hossein دوشنبه، 06 دی 1395
این بهترین ویدیویی بود که تا حالا تو این سایت دیدم
0
امیر قربانی
امیر قربانی دوشنبه، 06 دی 1395
بدبین ها یعنی انرژی منفی متحرک
0
نجمه photo
نجمه دوشنبه، 06 دی 1395
سلام و وقتتون به خیر من آدم امید واری بودم ولی 3 سال هست که به خواسته ام نمی رسم و هر هفته به خودم امید می دم که درست میشه یک هفته ای هست که دقیقا شدم مثل همین آدم بدبینی که ازش گفتین کاش می گفتین چه جوری میشه امید وار بود باز؟؟؟؟
0
مهرداد توكلى
مهرداد توكلى دوشنبه، 06 دی 1395
عالى بود ، متشكرم به نظرم بايد مواظب باشيم در برخورد با اين طيف از افراد محبت را غليظ و مكرر نكنيم چراكه به حق مسلم بدل شده و ما را در برخوردهاى عادى نيز دچار تنش خواهد كرد ، ضمن اينكه در روابط ساده بهتر است كه طرف مقابل برخى از واقعيت ها را پذيرفته و آماده كنار گذاشتن نقاب بدبينى شود شاد باشيد
0
mostafa panahi
mostafa panahi یکشنبه، 05 دی 1395
بهترين ويدئويي كه تو ويدوآل ديدم واقعا عالي بود گوينده هم خيلي خوب بود
0
مصطفی .
مصطفی ک یکشنبه، 05 دی 1395
بدبین ها با حرفاشون روحیه رو پایین میارن
توضیحات
از برخی جهات بدبینی جاذبه‌ی خاصی داره. اینکه انسان آرزوهای جور واجوری نداشته باشه و ادعا کنه که می‌تونه رویاهای دیگران رو بخونه، خیلی باحال به نظر میاد. بدبین‌ها به شما می‌گن که همه خودخواه و ضعیف هستن، این‌که سیستم دستکاری شده و با طمع هدایت می‌شه، این‌که شما هرگز نمی‌تونید موفق بشید و در نتیجه دست و پا زدن بی‌فایده و سزاوار سرزنشه، این‌که همه‌ی آرمان‌ها مسخره‌ان و آدم‌های نیکوکار تنها هدف‌شون به رخ کشیدن فضیلت‌های کذایی‌شونه.

تهيه‌کننده

School of Life
School of Life

مترجم

علی منصوری
علی منصوری

گوینده

سميرا جواهريان
سميرا جواهريان

زندگي پر از فرصت براي ابراز حضور خلاقانه ماست كه حاصل هنر نمايي خالق است.روانشناس صنعتي و گوهرشناس از موسسه گوهرشناسي GIA هند و مدت ١٢ سال هست در اين حيطه فعاليت مي كنم.

تدوين‌گر

مصی یگانه
مصی یگانه

زندگیم با هنر معنی پیدا میکنه. مدت 16 سال کار گرافیک کردم و سرپرست بخش گرافیک شرکت اوه و باران هنر بودم، عاشق شیرینی پزی و تزیین کیکم و به صورت حرفه ای این کار رو انجام میدم.

صدابردار

نازنین اصفهان‌پور
نازنین اصفهان‌پور

مدت ۱۰ ساله که دارم کار ادیت صوت و تصویر می‌کنم. ۱۲ ساله که به صورت حرفه ای آواز سنتی می‌خونم. در زمینه‌ی کتاب‌های صوتی هم فعالیت‌هایی داشتم که خیلی خیلی تو این راه بهم کمک کرده.