توطئه‌ی بزرگ علیه ژولیوس سزار

توطئه‌ی بزرگ علیه ژولیوس سزار

گروه آموزشی

ویدوآل

1396/02/23

6243

بار بازدید شده
The-great-conspiracy-against-Julius-Caesar- چی‌کار می‌کردید اگر می‌دیدید کشورتون در راه افتادن به دیکتاتوری‌‌ئه؟ اگر می‌دیدین که یک نفر داره از قدرت و اختیاراتی بیش از حد برخوردار می‌شه، آیا سعی می‌کردین که متوقف‌اش کنین؟‌ حتا اگر اون آدم...
6243
توطئه‌ی بزرگ علیه ژولیوس سزار
Vidoal
4
سرعت نمایش
سوالات و نظرات کاربران
0
زینا کرمی
زینا کرمی یکشنبه، 24 اردیبهشت 1396
به به عجب ویدویی گذاشتین دم انتخابات٬باشد که مردم سر عقل بیایند!
توضیحات
چی‌کار می‌کردید اگر می‌دیدید کشورتون در راه افتادن به دیکتاتوری‌‌ئه؟ اگر می‌دیدین که یک نفر داره از قدرت و اختیاراتی بیش از حد برخوردار می‌شه، آیا سعی می‌کردین که متوقف‌اش کنین؟‌ حتا اگر اون آدم یکی از صمیمی‌ترین دوستان و متحدان شما باشه؟ اگر اینها پرسش‌هایی بودن که در سال ۴۴ پیش از میلاد ذهن سناتور رومی مارکوس ژولیوس بروتوس رو به خودشون مشغول کرده بودن، یعنی همون سالی که ژولیوس سزار به قتل رسید. مخالفت با قدرت و اختیارات بی‌حد و حساب برای بروتوس تنها یک موضوع سیاسی نبود، بلکه موضوعی شخصی بود. 

تهيه‌کننده

Ted Ed
Ted	 Ed

تد سکویی برای انتشار ایده‌هایی است که ارزش انتشار دارند. تد کار خود را در سال 1984 به عنوان کنفرانسی که فصل مشترک تکنولوژی، سرگرمی و طراحی بود آغاز کرد.

مترجم

علی منصوری
علی منصوری

گوينده

فائزه مجاهدطلب
فائزه مجاهدطلب

رشته‌ی بازیگری-کارگردانی رو در دانشگاه هنر تهران خوندم. بازیگری رو دوست دارم و دلم می‌خواد که هر روز از زندگیم پر از تجربه‌های جدید باشه.

تدوين‌گر

مصی یگانه
مصی یگانه

زندگیم با هنر معنی پیدا میکنه. مدت 16 سال کار گرافیک کردم و سرپرست بخش گرافیک شرکت اوه و باران هنر بودم، عاشق شیرینی پزی و تزیین کیکم و به صورت حرفه ای این کار رو انجام میدم.

صدابردار

نازنین اصفهان‌پور
نازنین اصفهان‌پور

مدت ۱۰ ساله که دارم کار ادیت صوت و تصویر می‌کنم. ۱۲ ساله که به صورت حرفه ای آواز سنتی می‌خونم. در زمینه‌ی کتاب‌های صوتی هم فعالیت‌هایی داشتم که خیلی خیلی تو این راه بهم کمک کرده.