بروزرسانی جدید اینستاگرام - داستان‌های روزانه

بروزرسانی جدید اینستاگرام - داستان‌های روزانه

زنده یاد افشین

ذریه

1395/05/13

14718

بار بازدید شده
instagram-updated-your-story اینستاگرام سرویس جدید و جالبی را بنام داستان روزانه معرفی کرد. برای آشنایی با این ویژگی، این ویدیو را مشاهده کنید.
6718
بروزرسانی جدید اینستاگرام - داستان‌های روزانه
Vidoal
4.84
سرعت نمایش
سوالات و نظرات کاربران
0
باسط محمدی
باسط محمدی پنج شنبه، 17 فروردین 1396
باور کنید تا نداشتیم فکرمون کمتر مشغول بود و راحت تر بودیم
0
مصطفی .
م کهن چهارشنبه، 08 دی 1395
فقط خیلی شارژ میکشه
0
امیر قربانی
امیر قربانی دوشنبه، 29 آذر 1395
فقط تلگرام اینست بی خود هست خیلی وقت ادم ها رو میگیره
0
پوژنگ پروازی
پوژنگ پروازی دوشنبه، 15 آذر 1395
ممنون،مفید و جالب بود
توضیحات
اینستاگرام سرویس جدید و جالبی را بنام داستان روزانه معرفی کرد.
 
 

این ویژگی جدید به شما اجازه می‌دهد تا تمامی لحظات روزانه خود را به اشتراک بگذارید. این تصاویر و ویدیوها در نوار بالای صفحه اینستاگرام نمایش داده خواهند شد.
شما می‌توانید به تعداد دلخواه عکس و ویدیو را بصورت اسلاید شو به نمایش بگذارید ،در این قسمت می‌توانید از ابزارهای نوشتاری و تصویری استفاده کنید و همچنین می‌توانید با تنظیم حریم خصوصی، مشخص کنید که چه کسانی داستان شما را مشاهده کنند. عکس‌ها و ویدیوهای داستان روز شما پس از 24 ساعت ناپدید شده و در پروفایل شما نمایش داده نخواهند شد البته می‌توانید آن‌ها را در گوشی خود ذخیره کرده یا به صورت پست جداگانه در پروفایل خود منتشر کنید. شما می‌توانید تصاویر و ویدیوهای داستان روزانه دیگران را به ترتیب در نوار بالای صفحه اینستگرام مشاهده کنید.
تصاویر و ویدیوهای این بخش امکان ثبت نظر ندارند ولی شما می‌توانید نظر خود را زیر تک تک لحظات بصورت مستقیم به دوست خود یا صاحب داستان ارسال کنید.

با بروزرسانی اینستاگرام خود، داستان‌های روزانه ویدوآل را نیز مشاهده کنید.

گردآورنده

زنده یاد افشین ذریه
زنده یاد افشین ذریه

متاسفانه افشین عزیز در دوم اردیبهشت 1401در اثر بیماری فوت کرد، سایت ویدوآل یادگاری از تلاش او برای اشاعه علم هست، تمام محتوای علمی تولید شده حاصل زحمات او و دیگر اعضای سایت ویدوآل میباشد، نامش نیک.

گوینده

فائزه مجاهدطلب
فائزه مجاهدطلب

رشته‌ی بازیگری-کارگردانی رو در دانشگاه هنر تهران خوندم. بازیگری رو دوست دارم و دلم می‌خواد که هر روز از زندگیم پر از تجربه‌های جدید باشه.