چه چیزی باعث پوسیدگی دندان‌ها می‌شود؟

چه چیزی باعث پوسیدگی دندان‌ها می‌شود؟

گروه آموزشی

ویدوآل

1397/02/29

6153

بار بازدید شده
What-causes-cavities اگر مسواک نزنیم دندان‌هایمان خراب می‌شوند. تقریبا همه این موضوع را می‌دانیم و از بچگی یاد گرفته‌ایم حتما قبل از خواب مسواک بزنیم. ولی دقیقا چه عاملی باعث خراب شدن دندان‌های ما می‌شود؟
3653
چه چیزی باعث پوسیدگی دندان‌ها می‌شود؟
Vidoal
4.83
سرعت نمایش
سوالات و نظرات کاربران
0
مصطفی جهرمی
مصطفی جهرمی یکشنبه، 07 مرداد 1397
خیلی جالب بود نمیدونستم نشاسته هم باعث خرابی دندون میشه
0
محبوبه  جمشیدی
محبوبه جمشیدی یکشنبه، 27 خرداد 1397
عالی بود
0
رضا محمودی photo
رضا محمودی سه شنبه، 01 خرداد 1397
مثل همیشه عالی و صد البته جذاب
توضیحات
اگر مسواک نزنیم دندان‌هایمان خراب می‌شوند. تقریبا همه این موضوع را می‌دانیم و از بچگی یاد گرفته‌ایم حتما قبل از خواب مسواک بزنیم. ولی دقیقا چه عاملی باعث خراب شدن دندان‌های ما می‌شود؟ باکتری‌هایی که در دهان ما باقی می‌مانند چگونه دندان‌های ما را می‌پوسانند؟ برای فهمیدن این موضوع توصیه می‌کنیم حتما این ویدیو را مشاهده کنید.

تهيه‌کننده

Ted Ed
Ted	 Ed

تد سکویی برای انتشار ایده‌هایی است که ارزش انتشار دارند. تد کار خود را در سال 1984 به عنوان کنفرانسی که فصل مشترک تکنولوژی، سرگرمی و طراحی بود آغاز کرد.

مترجم

مهدی سلاجقه
مهدی سلاجقه

زبان انگلیسی خوندم. به مباحث علمی علاقه ی زیادی دارم و سعی دارم اطلاعات خودم را در مورد جهان هستی بالا ببرم و فعلاً مشغول تدریس و ترجمه هستم.

گوينده

زنده یاد افشین ذریه
زنده یاد افشین ذریه

متاسفانه افشین عزیز در دوم اردیبهشت 1401در اثر بیماری فوت کرد، سایت ویدوآل یادگاری از تلاش او برای اشاعه علم هست، تمام محتوای علمی تولید شده حاصل زحمات او و دیگر اعضای سایت ویدوآل میباشد، نامش نیک.

صدابردار,تدوين‌گر

نازنین اصفهان‌پور
نازنین اصفهان‌پور

مدت ۱۰ ساله که دارم کار ادیت صوت و تصویر می‌کنم. ۱۲ ساله که به صورت حرفه ای آواز سنتی می‌خونم. در زمینه‌ی کتاب‌های صوتی هم فعالیت‌هایی داشتم که خیلی خیلی تو این راه بهم کمک کرده.