وحشت‌زدگی یا حمله‌ی هراس

وحشت‌زدگی یا حمله‌ی هراس

گروه آموزشی

ویدوآل

1396/02/19

5440

بار بازدید شده
Panic-Attacks روان‌درمانی یکی از مفید‌ترین ابتکارات در طول صد سال گذشته بوده. در روان‌درمانی افراد از طریق صحبت با یک روان‌درمان فرصت پیدا می‌کنند تا خود را بهتر درک کنند و زندگی شادتری...
5440
وحشت‌زدگی یا حمله‌ی هراس
Vidoal
4.89
سرعت نمایش
سوالات و نظرات کاربران
0
نرجس قادری
نرجس قادری شنبه، 14 بهمن 1396
چه جالب تو رشته آی تی هم یه چنین روشی هست برای هوش مصنوعی
1
Adel Deilami
Adel Deilami یکشنبه، 24 اردیبهشت 1396
لطفا مطالب بیشتری در مورد حمله هراس بزارید ----- حمله های هراس خیلی حس بدی دارند .گاهی اوقات حس میکنی که قلبت داره از کار می افته مرگ رو نزدیک خودت حس میکنی حمله ی هراس لحظه ترکیدن حباب ترسهاست ولی زمانی بسیار مهم برای شخص میباشد برا اثر حس بسیار بدی مانند مرگ که تجربه میکند بر سر دو راهی قرار میگیرد که باعث میشود یک جهش بسیار بزرگ را تجربه کند البته اگر بر این ترس غلبه کند کمی باید اندیشید
1
Amir photo
Amir پنج شنبه، 21 اردیبهشت 1396
این ویدئو قسمت کوچکی از یک سیستم روانشناسی نوین به اسم : "نظریه انتخاب" یا "choice theory" است. کتاب های دکتر ویلیام گلسر با ترجمه دکتر علی صاحبی منبع خیلی خوبی برای پست های آینده میتونه باشه.
توضیحات
روان‌درمانی یکی از مفید‌ترین ابتکارات در طول صد سال گذشته بوده. در روان‌درمانی افراد از طریق صحبت با یک روان‌درمان فرصت پیدا می‌کنند تا خود را بهتر درک کنند و زندگی شادتری را به دور از اضطراب‌ها داشته باشند. در اینجا داستانی واقعی از یک روان‌درمانی را می‌شنویم. 
زَک در سن ۲۸ سالگی خیلی ناگهانی شروع به تجربه‌ی حملات هراس در نامناسب‌ترین لحظات ممکن کرد: اون هنگام ارائه‌ی مطالب در سر کار یا در میهمانی‌های کاری به شدت مضطرب می‌شد، میل شدیدی به فرار پیدا می‌کرد و اغلب باید خودش رو فورا به دستشویی می‌رسوند. این ماجرا تاثیری به شدت منفی روی عمکلرد زَک گذاشته بود که در محیط جدی و بی‌رحم یک شرکت فناوری در سانفرانسیسکو مشغول به کار بود...

تهيه‌کننده

School of Life
School of Life

مترجم

علی منصوری
علی منصوری

گوينده

فائزه مجاهدطلب
فائزه مجاهدطلب

رشته‌ی بازیگری-کارگردانی رو در دانشگاه هنر تهران خوندم. بازیگری رو دوست دارم و دلم می‌خواد که هر روز از زندگیم پر از تجربه‌های جدید باشه.

تدوين‌گر

مصی یگانه
مصی یگانه

زندگیم با هنر معنی پیدا میکنه. مدت 16 سال کار گرافیک کردم و سرپرست بخش گرافیک شرکت اوه و باران هنر بودم، عاشق شیرینی پزی و تزیین کیکم و به صورت حرفه ای این کار رو انجام میدم.

صدابردار

نازنین اصفهان‌پور
نازنین اصفهان‌پور

مدت ۱۰ ساله که دارم کار ادیت صوت و تصویر می‌کنم. ۱۲ ساله که به صورت حرفه ای آواز سنتی می‌خونم. در زمینه‌ی کتاب‌های صوتی هم فعالیت‌هایی داشتم که خیلی خیلی تو این راه بهم کمک کرده.