نور چه چیز را درباره‌ی جهان به ما می‌آموزد؟

نور چه چیز را درباره‌ی جهان به ما می‌آموزد؟

گروه آموزشی

ویدوآل

1396/02/06

5889

بار بازدید شده
What-light-can-teach-us-about-the-universe جهان ما چطور و از کی آغاز شد؟ چه‌طوری به این شکل در اومد؟ چه‌طور به پایان می‌رسه؟ این‌ها سوال‌هایی هستن که همواره ذهن انسان‌ها رو بدون این‌که بتونن با هم به توافقی درباره‌شون برسن، به خودشون مشغول کرد
5889
نور چه چیز را درباره‌ی جهان به ما می‌آموزد؟
Vidoal
4.98
سرعت نمایش
سوالات و نظرات کاربران
0
الهام ایزانلو
الهام ایزانلو جمعه، 25 خرداد 1397
س.مطالبش عالی بود👏👏
2
حسین .
حسین . جمعه، 08 اردیبهشت 1396
در مورد فیزیک و کهکشان بیشتر کلیپ بزارید ... ممنونم
1
ندا  نیکزاد
ندا نیکزاد پنج شنبه، 07 اردیبهشت 1396
سلام.عالی بود.ممنون
توضیحات
جهان ما چطور و از کی آغاز شد؟ چه‌طوری به این شکل در اومد؟ چه‌طور به پایان می‌رسه؟ این‌ها سوال‌هایی هستن که همواره ذهن انسان‌ها رو بدون این‌که بتونن با هم به توافقی درباره‌شون برسن، به خودشون مشغول کردن.  امروزه کیهان‌شناسان به سختی در تلاش‌اند تا پاسخ‌های اونها برسن. اما چطور می‌شه پاسخ‌هایی قطعی رو برای این پرسش‌های ریشه‌ای پیدا کرد؟ و چطور می‌شه چیزی به بزرگی جهان رو مورد بررسی و کاوش قرار داد، چیزی که هرگز نمی‌تونیم به بخش عمده‌ای از اون دسترسی داشته باشیم. پاسخ نوره

تهيه‌کننده

Ted Ed
Ted	 Ed

تد سکویی برای انتشار ایده‌هایی است که ارزش انتشار دارند. تد کار خود را در سال 1984 به عنوان کنفرانسی که فصل مشترک تکنولوژی، سرگرمی و طراحی بود آغاز کرد.

مترجم

علی منصوری
علی منصوری

گوينده

فائزه مجاهدطلب
فائزه مجاهدطلب

رشته‌ی بازیگری-کارگردانی رو در دانشگاه هنر تهران خوندم. بازیگری رو دوست دارم و دلم می‌خواد که هر روز از زندگیم پر از تجربه‌های جدید باشه.

تدوين‌گر

مصی یگانه
مصی یگانه

زندگیم با هنر معنی پیدا میکنه. مدت 16 سال کار گرافیک کردم و سرپرست بخش گرافیک شرکت اوه و باران هنر بودم، عاشق شیرینی پزی و تزیین کیکم و به صورت حرفه ای این کار رو انجام میدم.

صدابردار

نازنین اصفهان‌پور
نازنین اصفهان‌پور

مدت ۱۰ ساله که دارم کار ادیت صوت و تصویر می‌کنم. ۱۲ ساله که به صورت حرفه ای آواز سنتی می‌خونم. در زمینه‌ی کتاب‌های صوتی هم فعالیت‌هایی داشتم که خیلی خیلی تو این راه بهم کمک کرده.