فرق وِب و اینترنت

گروه آموزشی

ویدوآل

۱۳۹۵/۰۸/۱۲ ۰۱:۲۱ ب.ظ

13533

بار بازدید شده
What-is-the-world-wide-web ما بوسیله‌ی کامپیوتر شخصی‌مان، موبایل یا حتی کامپیوتر ماشین‌مان از وب استفاده می‌کنیم. وب همیشه و همه جا حضور دارد! اما وب واقعاً چیست؟!
433
فرق وِب و اینترنت
Vidoal
سرعت نمایش
نظرات ثبت شده (2)
Photoclip Channel photo
Photoclip Channel جمعه، ۱۴ آبان ۱۳۹۵
بالخره با این ویدیو میتونم به بعضیا حالی کنم که این دوتا با هم فرق دارن و نباید بجا هم بکارشون ببرن! :))
سیاوش غلامی photo
سیاوش غلامی پنج شنبه، ۱۳ آبان ۱۳۹۵
اطلاعات خیلی خوب و مفیدی بود...درود بر شما
توضیحات
شبکه ی جهانی وب؛ جایی که شما در حال تماشای این ویدیو هستید برای کارهایی از قبیل چک کردن وضعیت آب و هوا، سفارش غذا، چت با دوستان، جذب سرمایه، به اشتراک گذاشتن خبرها یا حتی شروع یک انقلاب هر روز مورد استفاده میلیون‌ها نفر قرار می‌گیرد!
ما بوسیله‌ی کامپیوتر شخصی‌مان، موبایل یا حتی کامپیوتر ماشین‌مان از وب استفاده می‌کنیم. وب همیشه و همه جا حضور دارد! اما وب واقعاً چیست؟!

تهيه‌کننده

Ted Ed
تهيه‌کننده

تد سکویی برای انتشار ایده‌هایی است که ارزش انتشار دارند. تد کار خود را در سال 1984 به عنوان کنفرانسی که فصل مشترک تکنولوژی، سرگرمی و طراحی بود آغاز کرد.

مترجم

مهدی سلاجقه
مترجم

آموزش زبان انگلیسی خوندم. به مباحث علمی علاقه ی زیادی دارم و سعی دارم اطلاعات خودم را در مورد جهان هستی بالا ببرم و فعلاً مشغول تدریس و ترجمه هستم.

گوینده

افشین ذریه
گوینده

از سال ۱۳۸۰ در زمینه شبکه فعالیت می‌کنم و علاقه زیادی به مباحث علمی و افزایش دانش خود و دیگران دارم. امیدوارم با همکاری تیم خوبی که داریم، گامی مثبت در جهت ارتقاء سطح فرهنگ جامعه برداریم.

تدوين‌گر

مصی یگانه
تدوين‌گر

زندگیم با هنر معنی پیدا میکنه. مدت 16 سال کار گرافیک کردم و سرپرست بخش گرافیک شرکت اوه و باران هنر بودم، عاشق شیرینی پزی و تزیین کیکم و به صورت حرفه ای این کار رو انجام میدم.

صدابردار

نازنین اصفهان‌پور
صدابردار

مدت ۱۰ ساله که دارم کار ادیت صوت و تصویر می‌کنم. ۱۲ ساله که به صورت حرفه ای آواز سنتی می‌خونم. در زمینه‌ی کتاب‌های صوتی هم فعالیت‌هایی داشتم که خیلی خیلی تو این راه بهم کمک کرده.