چه چیزی باعث پوسیدگی دندان‌ها می‌شود؟

چه چیزی باعث پوسیدگی دندان‌ها می‌شود؟

گروه آموزشی

ویدوآل

۱۳۹۷/۰۲/۲۹

4638

بار بازدید شده
What-causes-cavities اگر مسواک نزنیم دندان‌هایمان خراب می‌شوند. تقریبا همه این موضوع را می‌دانیم و از بچگی یاد گرفته‌ایم حتما قبل از خواب مسواک بزنیم. ولی دقیقا چه عاملی باعث خراب شدن دندان‌های ما می‌شود؟
2138
چه چیزی باعث پوسیدگی دندان‌ها می‌شود؟
Vidoal
4.97
سرعت نمایش
سوالات و نظرات کاربران
0
مصطفی جهرمی
مصطفی جهرمی یکشنبه، ۰۷ مرداد ۱۳۹۷
خیلی جالب بود نمیدونستم نشاسته هم باعث خرابی دندون میشه
0
محبوبه  جمشیدی
محبوبه جمشیدی یکشنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۷
عالی بود
0
رضا محمودی photo
رضا محمودی سه شنبه، ۰۱ خرداد ۱۳۹۷
مثل همیشه عالی و صد البته جذاب
توضیحات
اگر مسواک نزنیم دندان‌هایمان خراب می‌شوند. تقریبا همه این موضوع را می‌دانیم و از بچگی یاد گرفته‌ایم حتما قبل از خواب مسواک بزنیم. ولی دقیقا چه عاملی باعث خراب شدن دندان‌های ما می‌شود؟ باکتری‌هایی که در دهان ما باقی می‌مانند چگونه دندان‌های ما را می‌پوسانند؟ برای فهمیدن این موضوع توصیه می‌کنیم حتما این ویدیو را مشاهده کنید.

تهيه‌کننده

Ted Ed
Ted	 Ed

تد سکویی برای انتشار ایده‌هایی است که ارزش انتشار دارند. تد کار خود را در سال 1984 به عنوان کنفرانسی که فصل مشترک تکنولوژی، سرگرمی و طراحی بود آغاز کرد.

مترجم

مهدی سلاجقه
مهدی سلاجقه

زبان انگلیسی خوندم. به مباحث علمی علاقه ی زیادی دارم و سعی دارم اطلاعات خودم را در مورد جهان هستی بالا ببرم و فعلاً مشغول تدریس و ترجمه هستم.

گوينده

افشین ذریه
افشین ذریه

از سال ۱۳۸۰ در زمینه شبکه فعالیت می‌کنم و علاقه زیادی به مباحث علمی و افزایش دانش خود و دیگران دارم. امیدوارم با همکاری تیم خوبی که داریم، گامی مثبت در جهت ارتقاء سطح فرهنگ جامعه برداریم.

صدابردار,تدوين‌گر

نازنین اصفهان‌پور
نازنین اصفهان‌پور

مدت ۱۰ ساله که دارم کار ادیت صوت و تصویر می‌کنم. ۱۲ ساله که به صورت حرفه ای آواز سنتی می‌خونم. در زمینه‌ی کتاب‌های صوتی هم فعالیت‌هایی داشتم که خیلی خیلی تو این راه بهم کمک کرده.