فرق وِب و اینترنت

فرق وِب و اینترنت

گروه آموزشی

ویدوآل

۱۳۹۵/۰۸/۱۲

18027

بار بازدید شده
What-is-the-world-wide-web ما بوسیله‌ی کامپیوتر شخصی‌مان، موبایل یا حتی کامپیوتر ماشین‌مان از وب استفاده می‌کنیم. وب همیشه و همه جا حضور دارد! اما وب واقعاً چیست؟!
4927
فرق وِب و اینترنت
Vidoal
4.37
سرعت نمایش
سوالات و نظرات کاربران
0
محمد صادق آشیانه
محمد صادق آشیانه سه شنبه، ۲۱ دی ۱۳۹۵
دانش مردم راجب نت خیلی کمه چون یه چیز مجازیه و قابل لمس نیست همین الان هم اکثر افراد که گوشی هوشمند دارن و هر روز از نت استفاده میکنن خیلی اطلاعات کمی دارن
0
Sina Rajaei
Sina Rajaei دوشنبه، ۱۳ دی ۱۳۹۵
وب فقط بخش کوچکی از اینترنته ممنون بابت مطلب های مفیدتون.
0
هادي اصفهاني
هادي اصفهاني یکشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۵
به بيان ساده، وب زيرمجموعه يا بخشي از اينترنت هست.وب شبكه از از شبكه هاست و مفهوم اينترنت گسترده تر از مفهوم وب هست
0
Photoclip Channel
سجاد علیزاده جمعه، ۱۴ آبان ۱۳۹۵
بالخره با این ویدیو میتونم به بعضیا حالی کنم که این دوتا با هم فرق دارن و نباید بجا هم بکارشون ببرن! :))
0
سیاوش غلامی
سیاوش غلامی پنج شنبه، ۱۳ آبان ۱۳۹۵
اطلاعات خیلی خوب و مفیدی بود...درود بر شما
توضیحات
شبکه ی جهانی وب؛ جایی که شما در حال تماشای این ویدیو هستید برای کارهایی از قبیل چک کردن وضعیت آب و هوا، سفارش غذا، چت با دوستان، جذب سرمایه، به اشتراک گذاشتن خبرها یا حتی شروع یک انقلاب هر روز مورد استفاده میلیون‌ها نفر قرار می‌گیرد!
ما بوسیله‌ی کامپیوتر شخصی‌مان، موبایل یا حتی کامپیوتر ماشین‌مان از وب استفاده می‌کنیم. وب همیشه و همه جا حضور دارد! اما وب واقعاً چیست؟!

تهيه‌کننده

Ted Ed
Ted	 Ed

تد سکویی برای انتشار ایده‌هایی است که ارزش انتشار دارند. تد کار خود را در سال 1984 به عنوان کنفرانسی که فصل مشترک تکنولوژی، سرگرمی و طراحی بود آغاز کرد.

مترجم

مهدی سلاجقه
مهدی سلاجقه

زبان انگلیسی خوندم. به مباحث علمی علاقه ی زیادی دارم و سعی دارم اطلاعات خودم را در مورد جهان هستی بالا ببرم و فعلاً مشغول تدریس و ترجمه هستم.

گوینده

افشین ذریه
افشین ذریه

از سال ۱۳۸۰ در زمینه شبکه فعالیت می‌کنم و علاقه زیادی به مباحث علمی و افزایش دانش خود و دیگران دارم. امیدوارم با همکاری تیم خوبی که داریم، گامی مثبت در جهت ارتقاء سطح فرهنگ جامعه برداریم.

تدوين‌گر

مصی یگانه
مصی یگانه

زندگیم با هنر معنی پیدا میکنه. مدت 16 سال کار گرافیک کردم و سرپرست بخش گرافیک شرکت اوه و باران هنر بودم، عاشق شیرینی پزی و تزیین کیکم و به صورت حرفه ای این کار رو انجام میدم.

صدابردار

نازنین اصفهان‌پور
نازنین اصفهان‌پور

مدت ۱۰ ساله که دارم کار ادیت صوت و تصویر می‌کنم. ۱۲ ساله که به صورت حرفه ای آواز سنتی می‌خونم. در زمینه‌ی کتاب‌های صوتی هم فعالیت‌هایی داشتم که خیلی خیلی تو این راه بهم کمک کرده.