ارتباط شگفت‌انگیز بین استرس و حافظه

ارتباط شگفت‌انگیز بین استرس و حافظه

گروه آموزشی

ویدوآل

۱۳۹۷/۰۹/۱۱

3762

بار بازدید شده
The-surprising-link-between-stress-and-memory هفته‌ها برای یک آزمون مهم مطالعه کردین، در روز معین با استرس منتظر هستین و معلم برگه رو بهتون میده، دارین به سوالات جواب میدین، اما یهویی به یک موضوعی میرسین که میدونین قبلا در موردش مطالعه کردین ولی ذهنتون خالی یا به عبارتی قفل میشه و ...
1762
ارتباط شگفت‌انگیز بین استرس و حافظه
Vidoal
4.22
سرعت نمایش
توضیحات
لینک منبع | هفته‌ها برای یک آزمون مهم مطالعه کرده‌اید، در روز معین با استرس منتظر هستید و معلم برگه آزمون را در اختیار شما قرار می‌دهد، در حال پاسخ به سوالات هستید، اما با برخورد به یک موضوع که قبلا در مورد آن به طور کامل مطالعه کرده‌اید، ذهن شما خالی یا به عبارتی قفل می‌شود! چه اتفاقی افتاده است؟ با مشاهده این ویدئو اطلاعات مهمی در مورد رابطه شگفت‌انگیز استرس و حافظه به دست خواهید آورد.

تهيه‌کننده

Ted Ed
Ted	 Ed

تد سکویی برای انتشار ایده‌هایی است که ارزش انتشار دارند. تد کار خود را در سال 1984 به عنوان کنفرانسی که فصل مشترک تکنولوژی، سرگرمی و طراحی بود آغاز کرد.

لینک منبع

مترجم,گوينده

فائزه مجاهدطلب
فائزه مجاهدطلب

رشته‌ی بازیگری-کارگردانی رو در دانشگاه هنر تهران خوندم. بازیگری رو دوست دارم و دلم می‌خواد که هر روز از زندگیم پر از تجربه‌های جدید باشه.

تدوين‌گر

افشین ذریه
افشین ذریه

از سال ۱۳۸۰ در زمینه شبکه فعالیت می‌کنم و علاقه زیادی به مباحث علمی و افزایش دانش خود و دیگران دارم. امیدوارم با همکاری تیم خوبی که داریم، گامی مثبت در جهت ارتقاء سطح فرهنگ جامعه برداریم.