اگر این ویژگی‌ها را دارید، انسان جذابی هستید

اگر این ویژگی‌ها را دارید، انسان جذابی هستید

میلاد

شکیب

۱۳۹۵/۰۵/۲۰

13594

بار بازدید شده
ten-qualities-that-make-a-person-attractive در این مطلب 10 نکته جادویی را که افراد را در نگاه دیگران جذاب می‌کنند با هم مرور می‌کنیم.
13594
اگر این ویژگی‌ها را دارید، انسان جذابی هستید
Vidoal
4.2
اگر این ویژگی‌ها را دارید، انسان جذابی هستید
بسیاری از ما فکر می‌کنیم فقط افراد زیبا انسان‌های جذابی‌اند. اما خیلی وقت‌ها با آدم‌هایی روبه‌رو می‌شویم که فاکتورهای یک انسان زیبا را ندارند اما در مجموع افرادی جذاب و خواستنی‌اند. پس همه چیز ظاهر زیبا نیست و عوامل دیگری در جذاب شدن افراد دخیل‌اند. در این مطلب 10 نکته جادویی را که افراد را در نگاه دیگران جذاب می‌کنند با هم مرور می‌کنیم.
 
یک- خوش‌حسی


بسیاری از مردم معتقدند اگر شما یک چهره استاندارد (چیزی که در جامعه مدرن به‌عنوان یک چهره زیبا شناخته می‌شود) داشته باشید، قطعا در نگاه دیگران جذاب به نظر می‌رسید. اما جذاب به نظر رسیدن اصلا ربطی به ظاهر شما ندارد. چیزی که در این قضیه حرف اول را می‌زند کنترل بر خود، کاریزما و اعتماد به نفس است.
دو- هدفمندی


کسی که برای رسیدن به خواسته‌هایش می‌جنگد، با عملکرد و رفتار خود به جهان بیرون خود ثابت می‌کند که هر چیزی در زندگی امکان‌پذیر است. چنین فردی قطعا در نگاه دیگران انسان جذابی است.
سه- حس شوخ‌طبعی


حس شوخ‌طبعی یکی از قابل توجه‌ترین و مهم‌ترین ویژگی‌های شخصیتی است. داشتن حس شوخ‌طبعی ویژگی یک انسان خواستنی است و کلید موفقیت در هر گفت‌وگویی است. با داشتن حس شوخ‌طبعی شما مانند تیراندازی خواهید بود که همه تیرهایش به هدف می‌نشیند.
 
چهار- ظرافت


هر چقدر هم در نگاه دیگران انسان کاملی به نظر برسید، نداشتن ظرافت در حرکات و رفتارها تصویر بیرونی شما را خراب خواهد کرد. اگر با ظرافت و زیبا حرکت و رفتار کنید یا اگر زبان بدن خیره‌کننده‌ای داشته باشید، در نگاه دیگران بسیار جذاب خواهید بود.
 
پنج- اعتماد به نفس


سکوت زیاد، لب‌هایی آویزان و نداشتن ایده و نظر در مورد مسائل مختلف، ویژگی‌های یک فرد غیرجذاب است.
 
شش- عزم و قاطعیت


تردید داشتن اصلا ویژگی شخصیتی خوبی نیست و روابط انسان را دچار مشکل می‌کند. فرد باید در هر چیزی قاطعیت و عزم داشته باشد؛ این امر از انتخاب یک بستنی تا انتخاب کشوری که قرار است در آن زندگی کنید را شامل می‌شود.
 
هفت- خردمندی


خردمندی به این معنی نیست که شما باید در مورد تمام امور جهان متخصص باشید. خردمندی به معنای توانایی قضاوت درست است. کسی که دیگران را می‌فهمد، بدون شک جذاب و خواستنی است.
 
هشت- توجه به جزئیات


حتی ریزترین و کوچک‌ترین جزئیات هم در ظاهرتان، روی تصویر بیرونی شما که احتمالا برای همیشه در خاطر دیگران باقی می‌ماند تاثیرگذار است، پس به جزئیات توجه ویژه‌ای داشته باشید.
 
نُه- فردی جذاب برای گفت‌وگو باشید


این ویژگی به معنی داشتن بینش عمیق و نظرات عالی در مورد مسائل مختلف نیست، بلکه به معنی توانایی گوش کردن به دیگران است. در یک گفت‌وگو همه چیز باید مساوی باشد. در این حالت افراد نباید بدون توجه به فرد روبه‌رو دائما در حال تک‌گویی باشند. این مورد را در روابط خود رعایت کنید.
 
ده- اصالت


در دنیایی که همه چیزی کپی می‌شود و بازار تقلید داغ است، یگانه و منحصربه‌فرد بودن به قدر طلا ارزشمند است. در واقع، هر فرد منحصربه‌فرد است. برخی هنوز از پیله خود بیرون نیامده‌اند و برخی دیگر فکر می‌کنند ویژگی‌های خاص‌شان از نگاه دیگران غیرجذاب و ناکامل است. اما همین چیزهای کوچک است که شما را ویژه و خاص می‌سازد. پس آدم ویژه‌ای باشید تا همیشه یگانه بمانید.
 
منبع: brightside
سوالات و نظرات کاربران
0
نقی تسلی زاده
نقی تسلی زاده سه شنبه، ۲۴ اسفند ۱۳۹۵
خوب بود
0
محبوبه قلی پور
محبوبه قلی پور دوشنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
بغیراز یکی دو مورد بقیه موارد رو میشه با تمرین بدست آورد.خیلی از موارد ذکرشده ناشی از هوش اجتماعی شخص هست که اکتسابیه .مثل مورد پنج وشش
0
سید مرتضی موسوی
سید مرتضی موسوی دوشنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
باسلام جذابیت میتونه در همه این نمونهایی که گفته شد باشه ، اما بعضی مواقع بعضی از افراد لباسهای زیبا پوشیدن و پر حرفی های بیمزشون رو نشانه جذابیت میدونن که این اصلاً خوب نیست.. تن آدمی شریف است بجان آدمیت نه همین لباس زیباست نشان آدمیت سپاس
0
علیرضا احمدی
علیرضا احمدی جمعه، ۰۶ اسفند ۱۳۹۵
باسلام به عشق هدف از اون روزی که تصیم گرفتم تغییر کنم نمیدونم چی شد همش یه انتخاب بود یا یجورای یه پارادیم زدم ادم هیچ چیز رو بدون تلاش نمیتونه به دست بیاره حتی اگه بخواهید جذاب باشید و جذاب نیستید خودتون رو باید فرد جذاب و با شخصیت تصور کنید در راستای این تصورات عملکردهای متفاوتی باید داشته باشیم هرچیزی که الان هستی نتیجه تفکرات دیروزته و اگر هم میخوای بدونی ایندت چه خبره ببین الان داری به چی فکر میکنی موفق و پیروز باشید.
0
هادي اصفهاني
هادي اصفهاني سه شنبه، ۱۴ دی ۱۳۹۵
اول باید مشخص شود هدف ما از جذاب به نظر رسیدن در نگاه دیگران چیست؟ گاهی اونقدر ها هم لازم نیست جذاب باشیم.بهتره اول از نظر خودمون و برای خودمون جذاب باشیم
0
مصطفی .
مصطفی کهن شنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۵
هدفمندی خردمندی اعتماد به نفس و عزم مهمترین هاشون هستن.ممنون از مطالبتون
0
پوژنگ پروازی
پوژنگ پروازی دوشنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۵
والبته شخصیت،دانش و معلومات،نوع کلام و محاوره،نوع و سبک پوشش و به موقع صحبت کردن و یا سکوت به موقع را به این 9 مورد افزود،با سپاس فراوان....
0
موسوی photo
موسوی جمعه، ۲۱ آبان ۱۳۹۵
البته فقط جذابیت اینهایی نیس که برشمردین اما خوب در مجموع آیتمهای خوبی بود
0
علیرضا کرمی
علیرضا کرمی جمعه، ۲۱ آبان ۱۳۹۵
هفت و دو یه عکس دارند خردمندی و هدفمندی
0
جذاب ترین مرد تاریخ photo
جذاب ترین مرد تاریخ یکشنبه، ۱۶ آبان ۱۳۹۵
مطلب جذابی بود درود بر شما. نتیجه میگیریم که جذابیت واقعا ژنتیکیه
0
مهرداد کاهه photo
مهرداد کاهه پنج شنبه، ۲۱ مرداد ۱۳۹۵
ممنون عالی بود. انسان های جذاب سکوتی پر معنا و سخنانی اندک و پربار دارند.
0
محمد عباسی
محمد عباسی چهارشنبه، ۰۷ مهر ۱۳۹۵
(پاسخ) سکوت زیاد و لبهایی آویزان به همراه نداشتن ایده اصلن جذاب نیست