معمای ویروس

معمای ویروس

گروه آموزشی

ویدوآل

1396/02/31

6596

بار بازدید شده
Virus-riddle تصور کنین تیم تحقیقاتی شما یک ویروس ماقبل‌تاریخی رو در لایه‌های منجمد زیرزمینی پیدا کرده و برای انجام تحقیقات بیشتر اون رو در قرنطینه گذاشته. بعد از یک شب کاری، درست در هنگام بستن در آزمایشگاه...
6596
معمای ویروس
Vidoal
4.95
سرعت نمایش
سوالات و نظرات کاربران
1
saleh photo
saleh پنج شنبه، 18 خرداد 1396
عالی بود ;)
توضیحات
تصور کنین تیم تحقیقاتی شما یک ویروس ماقبل‌تاریخی رو در لایه‌های منجمد زیرزمینی پیدا کرده و برای انجام تحقیقات بیشتر اون رو در قرنطینه گذاشته. بعد از یک شب کاری، درست در هنگام بستن در آزمایشگاه، زلزله‌ای ناگهانی رخ می‌ده و باعث قطعی برق می‌شه. وقتی ژنراتورهای اضطراری به کار می‌افتن، با به کار افتادن آژیر شما متوجه می‌شین که بدترین کابوس‌تون به حقیقت پیوسته: یعنی محفظه‌‌‌ی تک‌تک نمونه‌ها شکسته‌. در حال حاضر ویروس‌ها هنوز منتشر نشده‌ن اما اگر نتونید اونها رو نابود کنید، به زودی دریچه‌های هوا باز می‌شن و یک بیماری مهلک منتشر می‌شه. شما بدون لحظه‌ای تامل، لباس مخصوص‌تون رو به تن می‌کنین و برای نجات جهان آماده می‌شین. آزمایشگاه مجتمعی چهار در چهار با 16 اتاقه که یک ورودی در شمال غربی و یک خروجی در جنوب شرقی داره. 

تهيه‌کننده

Ted Ed
Ted	 Ed

تد سکویی برای انتشار ایده‌هایی است که ارزش انتشار دارند. تد کار خود را در سال 1984 به عنوان کنفرانسی که فصل مشترک تکنولوژی، سرگرمی و طراحی بود آغاز کرد.

مترجم

علی منصوری
علی منصوری

گوينده

سميرا جواهريان
سميرا جواهريان

زندگي پر از فرصت براي ابراز حضور خلاقانه ماست كه حاصل هنر نمايي خالق است.روانشناس صنعتي و گوهرشناس از موسسه گوهرشناسي GIA هند و مدت ١٢ سال هست در اين حيطه فعاليت مي كنم.

تدوين‌گر

مصی یگانه
مصی یگانه

زندگیم با هنر معنی پیدا میکنه. مدت 16 سال کار گرافیک کردم و سرپرست بخش گرافیک شرکت اوه و باران هنر بودم، عاشق شیرینی پزی و تزیین کیکم و به صورت حرفه ای این کار رو انجام میدم.

صدابردار

نازنین اصفهان‌پور
نازنین اصفهان‌پور

مدت ۱۰ ساله که دارم کار ادیت صوت و تصویر می‌کنم. ۱۲ ساله که به صورت حرفه ای آواز سنتی می‌خونم. در زمینه‌ی کتاب‌های صوتی هم فعالیت‌هایی داشتم که خیلی خیلی تو این راه بهم کمک کرده.