ماجراهای ستاره‌شناسی (انفجار بزرگ)

ماجراهای ستاره‌شناسی (انفجار بزرگ)

گروه آموزشی

ویدوآل

1396/02/27

4650

بار بازدید شده
The-Big-Bang---60-Second-Adventures-in-Astronomy ماجراهای ۶۰ ثانیه‌ای از ستاره‌شناسی- شماره‌ی ۱: انفجار بزرگ- لابد می‌پرسین که انفجار بزرگ چه‌قدر بزرگ بوده؟ این ایده که جهان در نتیجه‌ی یک انفجار بزرگ در حال بزرگ شدن و بسط یافتنه همیشه فکر مشهور و...
4650
ماجراهای ستاره‌شناسی (انفجار بزرگ)
Vidoal
4.61
سرعت نمایش
توضیحات
ماجراهای ۶۰ ثانیه‌ای از ستاره‌شناسی- شماره‌ی ۱: انفجار بزرگ- لابد می‌پرسین که انفجار بزرگ چه‌قدر بزرگ بوده؟ این ایده که جهان در نتیجه‌ی یک انفجار بزرگ در حال بزرگ شدن و بسط یافتنه همیشه فکر مشهور و پذیرفته‌شده‌ای نبوده. راستش عبارت انفجار بزرگ یا همون بیگ بنگ اولین بار در سال ۱۹۴۹ توسط ستاره‌شناسی به اسم فِرِد هویل به شکلی کنایه‌آمیز برای رد این پدیده مورد استفاده قرار گرفت.

مترجم

علی منصوری
علی منصوری

گوينده

سميرا جواهريان
سميرا جواهريان

زندگي پر از فرصت براي ابراز حضور خلاقانه ماست كه حاصل هنر نمايي خالق است.روانشناس صنعتي و گوهرشناس از موسسه گوهرشناسي GIA هند و مدت ١٢ سال هست در اين حيطه فعاليت مي كنم.

تدوين‌گر

مصی یگانه
مصی یگانه

زندگیم با هنر معنی پیدا میکنه. مدت 16 سال کار گرافیک کردم و سرپرست بخش گرافیک شرکت اوه و باران هنر بودم، عاشق شیرینی پزی و تزیین کیکم و به صورت حرفه ای این کار رو انجام میدم.

صدابردار

نازنین اصفهان‌پور
نازنین اصفهان‌پور

مدت ۱۰ ساله که دارم کار ادیت صوت و تصویر می‌کنم. ۱۲ ساله که به صورت حرفه ای آواز سنتی می‌خونم. در زمینه‌ی کتاب‌های صوتی هم فعالیت‌هایی داشتم که خیلی خیلی تو این راه بهم کمک کرده.