چرا برندهای سرشناس سه حرف را از لوگوهای خود حذف کرده‌اند؟

چرا برندهای سرشناس سه حرف را از لوگوهای خود حذف کرده‌اند؟

میلاد

شکیب

1395/06/10

7743

بار بازدید شده

در هر دو ثانیه، یک نفر در دنیا نیاز به تزریق خون برای رهایی از کم‌خونی و بیماری‌های مرتبط دارد. ما در ویدوآل امیدواریم شما هم به این کمپین بپیوندید و در کشور عزیزمان ایران شاهد افزایش تعداد افراد داوطلبان برای اهدای خون باشیم.
سوالات و نظرات کاربران
0
علی شهابی
سید علی محمد شهابی حقیقی جمعه، 30 مهر 1395
سازمان انتقال خون ایران هر سه ماه یک بار از آقایون و هر 4 ماه یک بار از خانوم ها خون میگیره !! به نظر من 450 سی سی خونی که از ما میگیرن واسه ما مشکلی به وجود نمیاره ولی میتونه قطعا مشکل یه نفر رو حل کنه!!
0
احمد الهی
احمد الهی دوشنبه، 04 بهمن 1395
(پاسخ) هر واحد خون مشکل سه بیمار رو حل میکنه
0
فاطمه سادات میرالماسی
فاطمه سادات میرالماسی چهارشنبه، 10 شهریور 1395
من خودم عاشق این بودم که خون اهدا کنم اما چند وقت پیش یه مجله ی شناخته شده ی ایرانی داستان سرگذشت یک فرد مبتلا به ایدز رو چاپ کرده بود که این فرد از طریق اهدا کردن خونش دچار این بیماری شده بود به این صورت که ابزار دریافت خون آلوده به ویروس ایدز بوده با این شرایط هیچ اطمینانی نیست که ماهم خون اهدا کنیم و این اتفاق برای ما نیفته
0
Analyst chemist
Analyst chemist جمعه، 05 آذر 1395
(پاسخ) پیشنهاد می کنم حداقل یک مرتبه به واحدهای سازمان انتقال خون سر بزنید و با روند کارشون آشنا بشید. تمامی ابزارهایی که برای گرفتن خون اهداکنندگان استفاده میشه استریل و یکبار مصرفه و امکان انتقال هیچ گونه آلودگی وجود نداره. بعید می دونم اون فردی که چنین ادعایی کرده درست گفته باشه. البته ممکنه برخی اهداکنندگان خون آلوده اهدا کنند و علی رغم تست های غربالگری و کنترلی که روی نمونه های خون انجام میشه، بیماریشون به فردی که خون رو دریافت می کنه منتقل بشه که البته این هم خیلی خیلی کم پیش میاد. اما اینکه فردی صرفا با اهدای خون بیمار شده باشه حداقل در این دوره و زمانه خیلی خیلی دور از تصوره.
0
احمد الهی
احمد الهی دوشنبه، 04 بهمن 1395
(پاسخ) چندین سال پیش که هنوز سازمان انتقال خون اینقدر پیشرفته نبود، خونهایی رو از سایر کشورها وارد کردن که آلوده بود و بدنبال اون چند نفر از بیماران هموفیلی به ایدز مبتلا شدن. اینطور نیست که با خون دادن فردی به ایدز مبتلا بشه. این احتمال صد در صد صفره.
0
مصطفی .
مصطفی ک یکشنبه، 05 دی 1395
اولین باره دارم می شنوم درباره برداشتن این 3 حرف در جهت حمایت از اهدای خون.جالبه
0
امیر قربانی
امیر قربانی جمعه، 19 آذر 1395
افرادی که زیر ۱۸ هستند میتونند خون اهدا کنند چجوری به کمپین شما بپیوندم
0
پوژنگ پروازی
پوژنگ پروازی دوشنبه، 15 آذر 1395
جالب بود،برای اولین بار بود که با این گزارش و مطلب برخورد کردم،ممنون.
0
فرزین اکبری
فرزین اکبری جمعه، 07 آبان 1395
شماهم عضو کمپین بشی ماهم میریم خون میدیم 😜 Vid..l
0
محمد photo
محمد پنج شنبه، 11 شهریور 1395
من ظاهرا دارای تعداد گلبول قرمز زیاد هستم و ظاهرا باید با خون دادن آنرا کنترل کنم. ولی آخرین باری که خون دادم به من گفته شد که شما به علت پرخونی دیگر نباید خون بدهید. من بیماری دیگری ندارم و این پرخونی فقط در حد کمی بالا بودن RBC من است.
0
Eli Mehr
Eli Mehr چهارشنبه، 21 مهر 1395
(پاسخ) شما در زمان کنترل و نرمال بودن خونتون میتونید خون اهدا کنید، و در واقع از افزایش گلبول قرمز جلوگیری کنید. از کمکتون ممنون، بیمارانی که نیاز به خون ما دارند کم نیستند.
0
منص photo
منص پنج شنبه، 11 شهریور 1395
کمی در مورد فروش خون های اهدایی توسط دولت و حد زمان مجاز بین دو بار خون دادن و حد زمانی که در ایران تبلیغ میشه تحقیق کنید.
0
M h mm d photo
M h mm d چهارشنبه، 10 شهریور 1395
با سلام به ویدوآل عزیز. متاسفانه خون آلوده هم علاوه بر کمبود خون، مزید بر علت بر مرگ و میر و همچنین افزایش هزینه انتقال خون در دنیا شده است. از این مکان و با اجازه ویدوآل از هرکسی که خون سالم در بدنش جریان داره درخواست میکنم تا با اهدای خون، زندگی یک نفر که احتمالا پدر یا مادر یا بزرگتر و یا سایه زندگی هست را نجات دهد.
1
گروه آموزشی ویدوآل
گروه آموزشی ویدوآل چهارشنبه، 10 شهریور 1395
(پاسخ) سلام، روزانه میلیون‌ها هواپیما به راحتی از زمین بلند شده و به سلامت در مقصد به زمین میشینن، هر دو سه سال یکبار، از بین میلیاردها پرواز، یکیش سقوط میکنه ولی این موضوع دلیل نمیشه که کسی سوار هواپیما نشه، امیدواریم تونسته باشیم منظورمون رو بهتون برسونیم. نگران نباشین، اهدای خون ما و شما به طور حتم باعث نجات یک یا چندین انسان میشه، دریغ نکنید.