چرا سیری میتونه دنیا رو فتح کنه؟

گروه آموزشی

ویدوآل

۱۳۹۴/۱۱/۱۹ ۰۶:۳۴ ب.ظ

2464

بار بازدید شده
Why-Siri-Can-Take-Over-the-World اگر شما تا به حال گوشی آیفون خریده باشید، حتما عاشق «سیری» (دستیار صوتی آیفون) شده اید، چون «سیری» بهتون در انجام کارهای مختلفی، از جمله برقراری تماس کمک میکنه. شما میتونید باهاش بگو و بخند بکنین یا حتی باهاش گپ بزنین!
2464
چرا سیری میتونه دنیا رو فتح کنه؟
Vidoal
40% Complete (success)
سرعت نمایش
نظرات ثبت شده (11)
مرضيه صوفي امامي
مرضيه صوفي امامي یکشنبه، ۰۱ اسفند ۱۳۹۵
واقعا دنياييه سيري من خودم سيري رو به اندرويد ترجيح ميدم سرعتش هم خيلي خوبه
امیر حسین مافی
امیر حسین مافی چهارشنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۵
به نظر من اینجور دستیارهایی که الان هستن خیلی خیلی راه دارن تا بتونن به یه چیز خیلی خفنی مثل جارویس توی مرد آهنی تبدیل بشن
مجتبی شالچی
مجتبی شالچی جمعه، ۰۱ بهمن ۱۳۹۵
به نظر من که کورتانا هم از siri بهتره هم از دستیار گوگل فقط حیف که تو اندروید تا به امروز نتونسته اونجوری که باید ظاهر بشه وگرنه رو ویندوز و ویندوز فون تکه.
مجتبی photo
مجتبی جمعه، ۰۱ بهمن ۱۳۹۵
به نظر من که کورتانا هم از siri بهتره هم از دستیار گوگل فقط حیف رو اندروید هنوز اونجوری که باید جواب نمیده وگرنه رو ویندوز و ویندوز فون تکه!
مصطفی ک
مصطفی کهن شنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۵
ببینیم در زمان پیش رو سیری چیکار خواهد کرد
احسان عبداللهی
احسان عبداللهی پنج شنبه، ۱۸ آذر ۱۳۹۵
کاری که اپل با سری داره انجام میده آغاز شکوفایی هوش مصنوعی هست
محمد فرزانه فر
محمد فرزانه فر یکشنبه، ۰۹ آبان ۱۳۹۵
رایگانه برنامش؟
Mohammad Amin Shabani
Mohammad Amin Shabani سه شنبه، ۱۶ آذر ۱۳۹۵
(پاسخ) فقط برای اپل هست
Mohammad Amin Shabani
Mohammad Amin Shabani سه شنبه، ۱۶ آذر ۱۳۹۵
به نظر من یکم خنگه
امیر صدساله زاده
امیر صدساله زاده دوشنبه، ۰۸ آذر ۱۳۹۵
دستیار گوگل تو برخی چیزا از سیری با هوش تره ولی سیری هم کم نداره احتمالا بعد چند سال دستیار گوگل بتونه، از سیری جلو بیوفته
سجاد مظفري
سجاد مظفري سه شنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۵
واقعا سيري باهوش و پركاربرده
توضیحات
اگر شما تا به حال گوشی آیفون خریده باشید، حتما عاشق «سیری» (دستیار صوتی آیفون) شده‌اید، چون «سیری» بهتون در انجام کارهای مختلفی، از جمله برقراری تماس کمک میکنه. شما می‌تونید باهاش بگو و بخند بکنین یا حتی باهاش گپ بزنین! و «سیری» بسیار به درد بخور و مفید هست. «سیری» منحصر به فرده و علتش اینه که اون فقط یه برنامه‌ی تشخیص گفتار نیست. سیری در واقع میتونه زبان و جملات رو بفهمه و از ساختار زبان آگاهی داره. اون می‌تونه از منطق استفاده کنه، این ویژگی، سیری رو  از هر چیز دیگه ای  باهوش‌تر و بیش‌تر  شبیه انسان‌ها می‌کنه
حالا، با وجود چیزهایی مثل دستگاه های خود پرداز، میدونیم که وقتی ماشین‌ها به اندازه‌ی انسان قابل اعتماد باشه، ما ترجیح میدیم از ماشین‌ها استفاده کنیم
مردم از سیری، بیش از انتظار اپل، استفاده می‌کنند و سیری هر روز در حال یادگیریه که باعث میشه اون بیشتر و بیشتر باهوش بشه.
اگر اپل به برنامه نویسان دیگر، اجازه‌ی دسترسی به [کدهای] سیری رو بده طوفانی از برنامه های صوتی جدید وجود خواهد داشت.
سیری به شما در خرید کمک می‌کنه، برنامه‌ی سفرتون رو می‌چینه براتون تلفن بزنه و همچنین میتونه اولویت‌هاتون رو یاد بگیره. سیری واقعا داره به یک دستیار شخصی تبدیل میشه. آغاز هوش مصنوعی واقعی و این چیز خیلی مهمی هست.      
اریک اشمیت از گوگل، در کمیته‌ی فرعی سنای رقابت سیاست گذاری ادعا کرد که بزرگترین تهدید برای گوگل، «سیریه» ؛ چون یک روزی ممکنه که شما گوگل رو کنار بگذارید و به جاش (سوالاتتون) رو از سیری بپرسید.
پس حواستون به سیری باشه، چون قراره که به [زودی] همه‌ی توجه‌ها رو به سمت خودش جلب کنه ! [خیلی محبوب بشه]