تشریح سیستم ایمنی بدن

گروه آموزشی

ویدوآل

۱۳۹۵/۰۶/۲۸ ۰۱:۲۴ ب.ظ

21406

بار بازدید شده
The-Immune-System-Explained در هر ثانیه از زندگی‌تان، شما مورد حمله‌ قرار می‌گیرید. میلیاردها باکتری، ویروس و قارچ سعی دارند، بدن شما را تبدیل به خانه‌ی خود کنند. بنابراین بدن ما یک ابر لشکر بسیار پیچیده‌ی کوچک با محافظان،...
806
تشریح سیستم ایمنی بدن
Vidoal
سرعت نمایش
نظرات ثبت شده (3)
سیاوش غلامی photo
سیاوش غلامی جمعه، ۱۴ آبان ۱۳۹۵
ترجمه و دوبله عالی بود
یلدا شیرازی photo
یلدا شیرازی یکشنبه، ۰۲ آبان ۱۳۹۵
بیشتر از هر چیز ویدئوهای اسن سایت رو دوست دارم با ترجمه و دوبله مناسب بسیار مفید هستند ممنون از تیم خوب ویدوال
توضیحات
در هر ثانیه از زندگی‌تان، شما مورد حمله‌ قرار می‌گیرید. میلیاردها باکتری، ویروس و قارچ سعی دارند، بدن شما را تبدیل به خانه‌ی خود کنند. بنابراین بدن ما یک ابر لشکر بسیار پیچیده‌ی کوچک با محافظان، سربازها، سیستم‌های خبرگیری، کارخانه‌های اسلحه سازی و سیستم‌های ارتباطی برای حفاظت از شما در مقابل آه، خب، مرگ، تدارک دیده. برای این ویدئو، اجازه دهید فرض کنیم که سیستم ایمنی بدن دوازده کار مختلف را به عهده دارد. برای مثال، کشتن دشمنان، برقراری ارتباط، و غیره.... و ۲۱ سلول مختلف و ۲ نیروی پروتئینی در خود دارد.

تهيه‌کننده

Ted Ed
تهيه‌کننده

تد سکویی برای انتشار ایده‌هایی است که ارزش انتشار دارند. تد کار خود را در سال 1984 به عنوان کنفرانسی که فصل مشترک تکنولوژی، سرگرمی و طراحی بود آغاز کرد.

مترجم

هادی بیانی‌فر
مترجم

در دانشگاه هنر تهران، ادبیات نمایشی خوندم و عاشق مسافرت هستم.

تدوين‌گر

فائزه مجاهدطلب
تدوين‌گر

رشته‌ی بازیگری-کارگردانی رو در دانشگاه هنر تهران خوندم. بازیگری رو دوست دارم و دلم می‌خواد که هر روز از زندگیم پر از تجربه‌های جدید باشه.