تمثیل غار افلاطون

گروه آموزشی

ویدوآل

۱۳۹۴/۱۲/۰۴ ۰۲:۵۲ ب.ظ

21570

بار بازدید شده
Plato-s-Allegory-of-the-Cave واقعیت چیست؟ دانش چیست؟ معنی زندگی چیست؟ این‌ها موضوعات مهمی هستند که ممکن است شما با آن‌ها برخورد کنید و وجود آن را بعنوان یک سفر درجاده یا اقیانوس، یک صعود، ...
6370
تمثیل غار افلاطون
Vidoal
سرعت نمایش
نظرات ثبت شده (6)
pouya poudin photo
pouya poudin یکشنبه، ۰۷ آذر ۱۳۹۵
مرررررسییی
حجت قربانی photo
حجت قربانی چهارشنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۵
ایول خیلی زیبا بود
مهدی محمدزاده گیوه چی photo
مهدی محمدزاده گیوه چی یکشنبه، ۱۶ آبان ۱۳۹۵
اگه بشه برای بهتر درک کردن مطالب منابه ای هم بزارید که برای درک بهتر به آنها مراجعه کرد خبلی خوب میشه
گروه آموزشی ویدوآل esle { گروه آموزشی ویدوآل }
گروه آموزشی ویدوآل یکشنبه، ۱۶ آبان ۱۳۹۵
(پاسخ) سلام، تمامی مطالب ویدوآل حاوی منبع هستند. برای مشاهده منابع، به قسمت پائین مقالات و قسمت تهیه‌کنندگان مراجعه کنید.
reza photo
reza جمعه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۴
تشکر ممنون.باتوجه به تمثیل غار و بعضی نظریات جدید علمی میتوان گفت به نوعی ما مجاز هستیمماتریکس.. وفلاسفه و پیامبران کسانی بودند که از مجاز گریختند وسوال اینجاست چه جوری وایا باکمک چه نیرویی؟ وچرا اکثریت مردم نمیتوانند درک کنند.
ارسلان photo
ارسلان شنبه، ۰۸ اسفند ۱۳۹۴
ممنون. عالی بود!
توضیحات
واقعیت چیست؟ دانش چیست؟ معنی زندگی چیست؟
این‌ها موضوعات مهمی هستند که ممکن است شما با آن‌ها برخورد کنید و وجود آن را بعنوان یک سفر درجاده یا اقیانوس، یک صعود، یک جنگ، یک کتاب، یک ریسمان، یک بازی یا پنجره‌ای از فرصت یا عمر کوتاه نور یک شمع، توصیف کنید.
2400 سال پیش، یکی از متفکران مشهور تاریخ گفت: زندگی مثل این است که در غاری زنجیر شده باشیم و مجبور باشیم که سایه‌های متحرک روی دیوار را ببینیم...

تهيه‌کننده

Ted Ed
تهيه‌کننده

تد سکویی برای انتشار ایده‌هایی است که ارزش انتشار دارند. تد کار خود را در سال 1984 به عنوان کنفرانسی که فصل مشترک تکنولوژی، سرگرمی و طراحی بود آغاز کرد.

مترجم,گوينده

فائزه مجاهدطلب
مترجم,گوينده

رشته‌ی بازیگری-کارگردانی رو در دانشگاه هنر تهران خوندم. بازیگری رو دوست دارم و دلم می‌خواد که هر روز از زندگیم پر از تجربه‌های جدید باشه.

تدوين‌گر

مصی یگانه
تدوين‌گر

زندگیم با هنر معنی پیدا میکنه. مدت 16 سال کار گرافیک کردم و سرپرست بخش گرافیک شرکت اوه و باران هنر بودم، عاشق شیرینی پزی و تزیین کیکم و به صورت حرفه ای این کار رو انجام میدم.