تفاوت هم‌دلی و هم‌دردی

گروه آموزشی

ویدوآل

۱۳۹۵/۰۸/۲۲ ۰۲:۰۵ ب.ظ

11673

بار بازدید شده
Empathy-vs-sympathy همدلی موجب پیوند و اتصال می‌شود اما همدردی پیوند‌ها را از بین می‌برد! همدلی و همدردی دو نقطه‌ی کاملاً متضاد هستند و خوبه که یاد بگیریم ما بجای همدردی؛ همدلی کنیم.
423
تفاوت هم‌دلی و هم‌دردی
Vidoal
سرعت نمایش
نظرات ثبت شده (3)
سارا علوی photo
سارا علوی یکشنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۵
این ویدئو توضیح میده چطور شنونده ی خوبی باشین، طرف مقابل رو درک کنید اما محوریت خودتون رو حفظ کنید
حمیدرضا مژده photo
حمیدرضا مژده شنبه، ۲۲ آبان ۱۳۹۵
این ویدئو عالی بود، خیلی ممنونم. افرادی که دوست دارم در مورد همدلی بیشتر یاد بگیرن؛ کتاب ارتباط بدون خشونت، زبان زندگی از مارشال روزنبرگ یا کتاب وضعیت آخر از تماس هریس (وضعیت آخر یکم بیشتر حالت علمی داره) رو میتونن بخونن.
حجت قربانی photo
حجت قربانی شنبه، ۲۲ آبان ۱۳۹۵
عالی بووود
توضیحات
همدلی موجب پیوند و اتصال می‌شود اما همدردی پیوند‌ها را از بین می‌برد! همدلی و همدردی دو نقطه‌ی کاملاً متضاد هستند و خوبه که یاد بگیریم ما بجای همدردی؛ همدلی کنیم.

تهيه‌کننده

Ted Ed
تهيه‌کننده

تد سکویی برای انتشار ایده‌هایی است که ارزش انتشار دارند. تد کار خود را در سال 1984 به عنوان کنفرانسی که فصل مشترک تکنولوژی، سرگرمی و طراحی بود آغاز کرد.

مترجم

مهدی سلاجقه
مترجم

آموزش زبان انگلیسی خوندم. به مباحث علمی علاقه ی زیادی دارم و سعی دارم اطلاعات خودم را در مورد جهان هستی بالا ببرم و فعلاً مشغول تدریس و ترجمه هستم.

گوینده

افشین ذریه
گوینده

از سال ۱۳۸۰ در زمینه شبکه فعالیت می‌کنم و علاقه زیادی به مباحث علمی و افزایش دانش خود و دیگران دارم. امیدوارم با همکاری تیم خوبی که داریم، گامی مثبت در جهت ارتقاء سطح فرهنگ جامعه برداریم.

تدوين‌گر

مصی یگانه
تدوين‌گر

زندگیم با هنر معنی پیدا میکنه. مدت 16 سال کار گرافیک کردم و سرپرست بخش گرافیک شرکت اوه و باران هنر بودم، عاشق شیرینی پزی و تزیین کیکم و به صورت حرفه ای این کار رو انجام میدم.

صدابردار

نازنین اصفهان‌پور
صدابردار

مدت ۱۰ ساله که دارم کار ادیت صوت و تصویر می‌کنم. ۱۲ ساله که به صورت حرفه ای آواز سنتی می‌خونم. در زمینه‌ی کتاب‌های صوتی هم فعالیت‌هایی داشتم که خیلی خیلی تو این راه بهم کمک کرده.