چه زمانی واقعا مرده‌ایم؟

گروه آموزشی

ویدوآل

۱۳۹۵/۰۲/۲۹ ۰۸:۳۷ ق.ظ

27661

بار بازدید شده
At-what-moment-are-you-dead از زمانی که ما انسان‌ها وجود داشتیم، مسئله مرگ و رستاخیز همواره برای ما انسان‌ها مهم و جذاب بوده است. تقریبا تمام ادیان جهان برای این مسائل توضیحاتی دارند. از حکایت کردن اولین افسانه‌ها و داستان‌ها تا
2661
چه زمانی واقعا مرده‌ایم؟
Vidoal
سرعت نمایش
نظرات ثبت شده (5)
مهدی عبدی photo
مهدی عبدی چهارشنبه، ۱۲ آبان ۱۳۹۵
اگه از دید علمی به قضیه نگاه کنیم ... بشر تا الان تونسته مرگ رو سالها به تاخیر بندازه ... چیزی که در گذشته خصوصا در قرون وسطی دخالت در کار خدا محسوب می شد... وشاید یه روزی انقدر بتونه مرگ رو به تاخیر بندازه که زندگی تبدیل شه به یه چرخه بی انتها ... اولش جذاب به نظر میرسه ولی بعدش یه کمی ذهن رو قلقلک میده .... یه مطلب رو میخوندم راجب پیش بینی آینده که دوتا از نکاتش اینا بودن ... در سال 2050 به کمک نانو رباط ها کسی از سرطان نخواهد مرد و در سال 2090 به اولین نمونه انسان جاودان خواهیم رسید..... شاید خرافه باشه ولی از فک کردن بهش ضرر نخواهید کرد....
محمد علیزاده photo
محمد علیزاده سه شنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۵
نگاه علمی به مرگ ! جالب بود ممنون
محمد احراری photo
محمد احراری جمعه، ۲۳ مهر ۱۳۹۵
روح و جانی که به وسیله ی خداوند به وجود اومده؟؟؟
Alireza Hedayatzadeh photo
Alireza Hedayatzadeh چهارشنبه، ۰۷ مهر ۱۳۹۵
عالی بود
امیرحسین photo
امیرحسین چهارشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۵
سلام خسته نباشید یعنی با این نظریه روح هیچ تاثیری نداره در زنده موندن انسان؟
توضیحات
از زمانی که ما انسان‌ها وجود داشتیم، مسئله مرگ و رستاخیز همواره برای ما انسان‌ها مهم و جذاب بوده است. تقریبا تمام ادیان جهان برای این مسائل توضیحاتی دارند. از حکایت کردن اولین افسانه‌ها و داستان‌ها تا آخرین تولیدات سینمایی و تلویزیونی مسئله مرگ همیشه وجود داشته است. اما آیا رستاخیز و بازگشت از مرگ واقعا امکان‌پذیر است؟ از این سوال گذشته، تفاوت میان یک موجود زنده و یک جسم مرده در چیست؟

تهيه‌کننده

Ted Ed
تهيه‌کننده

تد سکویی برای انتشار ایده‌هایی است که ارزش انتشار دارند. تد کار خود را در سال 1984 به عنوان کنفرانسی که فصل مشترک تکنولوژی، سرگرمی و طراحی بود آغاز کرد.

مترجم

هومن مسیحا
مترجم

گوینده

فائزه مجاهدطلب
گوینده

رشته‌ی بازیگری-کارگردانی رو در دانشگاه هنر تهران خوندم. بازیگری رو دوست دارم و دلم می‌خواد که هر روز از زندگیم پر از تجربه‌های جدید باشه.

ویراستار

مرجان باقرنژاد
ویراستار

سال 1383 شروع فعالیت من در حرفه روزنامه نگاری و البته ویراستاری بود. همواره به دنبال ارتباط منطقی درون متنی، ثبات وهماهنگی، فارسی نویسی و همچنین صحت آن هستم.