چه چیزی باعث سردرد می‌شود؟

چه چیزی باعث سردرد می‌شود؟

گروه آموزشی

ویدوآل

۱۳۹۷/۰۸/۲۴

4932

بار بازدید شده
What-causes-headaches در یونان باستان سردرد از رنج‌های عظیم به شمار میومد، در آن زمان برای درمان سردرد از مته‌کاری استفاده می‌شد که روشی خطرناک و آسیب‌رسان بود ولی امروزه دانشمندان با درک سردردهای اولیه و ثانویه در تلاش هستند تا راه‌کارهایی مفید برای رفع این رنج پیدا کنند
2432
چه چیزی باعث سردرد می‌شود؟
Vidoal
4.11
سرعت نمایش
سوالات و نظرات کاربران
4
یونس نعمتی
یونس نعمتی شنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۷
خوب بود.
1
محمّد photo
محمّد جمعه، ۰۹ آذر ۱۳۹۷
کافئین رو قهوه ترجمه کردید که یکم مضحکه.
توضیحات
لینک منبع | در یونان باستان سردرد از رنج‌های عظیم به شمار میومد، در آن زمان برای درمان سردرد از مته‌کاری استفاده می‌شد که روشی خطرناک و آسیب‌رسان بود ولی امروزه دانشمندان با درک سردردهای اولیه و ثانویه در تلاش هستند تا راه‌کارهایی مفید برای رفع این رنج پیدا کنند

تهيه‌کننده

Ted Ed
Ted	 Ed

تد سکویی برای انتشار ایده‌هایی است که ارزش انتشار دارند. تد کار خود را در سال 1984 به عنوان کنفرانسی که فصل مشترک تکنولوژی، سرگرمی و طراحی بود آغاز کرد.

لینک منبع

مترجم,گوينده

فائزه مجاهدطلب
فائزه مجاهدطلب

رشته‌ی بازیگری-کارگردانی رو در دانشگاه هنر تهران خوندم. بازیگری رو دوست دارم و دلم می‌خواد که هر روز از زندگیم پر از تجربه‌های جدید باشه.

تدوين‌گر

افشین ذریه
افشین ذریه

از سال ۱۳۸۰ در زمینه شبکه فعالیت می‌کنم و علاقه زیادی به مباحث علمی و افزایش دانش خود و دیگران دارم. امیدوارم با همکاری تیم خوبی که داریم، گامی مثبت در جهت ارتقاء سطح فرهنگ جامعه برداریم.