چطور تحت فشار آرامش خود را حفظ کنیم؟

چطور تحت فشار آرامش خود را حفظ کنیم؟

گروه آموزشی

ویدوآل

۱۳۹۷/۱۱/۳۰

2034

بار بازدید شده
How-to-stay-calm-under-pressure از سخنرانی میترسین؟ آیا جزو کسانی هستید که تحت استرس دچار خفگی میشین یا ذهن‌تون قفل میشه و کاری که همیشه عالی انجام میدادین و براش کلی تمرین کردین رو نمی‌تونید انجام بدین؟
2034
چطور تحت فشار آرامش خود را حفظ کنیم؟
Vidoal
4.41
سرعت نمایش
سوالات و نظرات کاربران
0
داریوش پارسا
داریوش پارسا پنج شنبه، ۰۲ اسفند ۱۳۹۷
خیلی مفید و واقع گرایانه و منطقی تحلیل داشت.سپاس
توضیحات
لینک منبع | از سخنرانی یا انجام کارهای مشابه میترسین؟  آیا جزو کسانی هستید که تحت استرس دچار خفگی میشین یا ذهن‌تون قفل میشه و کاری که همیشه عالی انجام میدادین و براش کلی تمرین کردین رو نمی‌تونید انجام بدین؟ برای رفع این مشکل باید چیکار کنیم؟ چطور می‌تونیم تحت استرس یا فشار، کاری که در اون مهارت داریم یا براش تمرین کردیم رو به بهترین شکل ممکن انجام بدیم؟ توصیه می‌کنیم این ویدیو رو ببینین تا با چنین مشکلی مواجه نشین

تهيه‌کننده

Ted Ed
Ted	 Ed

تد سکویی برای انتشار ایده‌هایی است که ارزش انتشار دارند. تد کار خود را در سال 1984 به عنوان کنفرانسی که فصل مشترک تکنولوژی، سرگرمی و طراحی بود آغاز کرد.

لینک منبع

گوينده,مترجم

فائزه مجاهدطلب
فائزه مجاهدطلب

رشته‌ی بازیگری-کارگردانی رو در دانشگاه هنر تهران خوندم. بازیگری رو دوست دارم و دلم می‌خواد که هر روز از زندگیم پر از تجربه‌های جدید باشه.

تدوين‌گر

افشین ذریه
افشین ذریه

از سال ۱۳۸۰ در زمینه شبکه فعالیت می‌کنم و علاقه زیادی به مباحث علمی و افزایش دانش خود و دیگران دارم. امیدوارم با همکاری تیم خوبی که داریم، گامی مثبت در جهت ارتقاء سطح فرهنگ جامعه برداریم.