چطوری نفس می‌کشیم؟

چطوری نفس می‌کشیم؟

گروه آموزشی

ویدوآل

۱۳۹۷/۰۲/۲۶

5560

بار بازدید شده
How-breathing-works هیچ می‌دانید عمل نفس کشیدن چگونه انجام می‌شود؟ می‌دانید چگونه کنترل نفس کشیدن می‌تواند بر سلامتی ما تاثیر بگذارد؟ برای اینکه همه‌چیز را درباره‌ی نفس کشیدن بفهمید این ویدیو را ببینید
4060
چطوری نفس می‌کشیم؟
Vidoal
4.86
سرعت نمایش
سوالات و نظرات کاربران
0
فاطمه مرادی
آویسا قناد قهاری شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۸
خیلی ممنون از شما و سایت خوبتون ........................................ بچه های من عاشق این سایت هستند فقط من هی سعی میکنم برم توی کانال اینستا تون ولی نمیاد و چرا در آپارات هرچی سعی میکنم ویدیو هاتونو دانلود کنم دانلود نمیشه. لطفا بررسی کنید و جواب منم بدید.........................................
0
محمد جواد کیانی
محمد جواد کیانی پنج شنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
خیلی خوب بود مخصوصا اون تمرین یوگی ها برای تنفس بهتر
توضیحات
هیچ می‌دانید عمل نفس کشیدن چگونه انجام می‌شود؟ می‌دانید چگونه کنترل نفس کشیدن می‌تواند بر سلامتی ما تاثیر بگذارد؟ برای اینکه همه‌چیز را درباره‌ی نفس کشیدن بفهمید ویدیوی بالا را تماشا کنید.

تهيه‌کننده

Ted Ed
Ted	 Ed

تد سکویی برای انتشار ایده‌هایی است که ارزش انتشار دارند. تد کار خود را در سال 1984 به عنوان کنفرانسی که فصل مشترک تکنولوژی، سرگرمی و طراحی بود آغاز کرد.

مترجم

فائزه مجاهدطلب
فائزه مجاهدطلب

رشته‌ی بازیگری-کارگردانی رو در دانشگاه هنر تهران خوندم. بازیگری رو دوست دارم و دلم می‌خواد که هر روز از زندگیم پر از تجربه‌های جدید باشه.

گوينده

افشین ذریه
افشین ذریه

از سال ۱۳۸۰ در زمینه شبکه فعالیت می‌کنم و علاقه زیادی به مباحث علمی و افزایش دانش خود و دیگران دارم. امیدوارم با همکاری تیم خوبی که داریم، گامی مثبت در جهت ارتقاء سطح فرهنگ جامعه برداریم.

صدابردار,تدوين‌گر

نازنین اصفهان‌پور
نازنین اصفهان‌پور

مدت ۱۰ ساله که دارم کار ادیت صوت و تصویر می‌کنم. ۱۲ ساله که به صورت حرفه ای آواز سنتی می‌خونم. در زمینه‌ی کتاب‌های صوتی هم فعالیت‌هایی داشتم که خیلی خیلی تو این راه بهم کمک کرده.