نحوه عملکرد باطری

نحوه عملکرد باطری

گروه آموزشی

ویدوآل

۱۳۹۴/۱۰/۲۰

14071

بار بازدید شده
How-batteries-work احتمالا با این حس آشنا هستید که باطری گوشی تلفن همراهتان در حال تمام شدن باشد و ناگهان "بلیپ"! و وسط گفتگوی شما تمام شود، در آن لحظه بیشتر احساس می‌کنید که باطری را به گوشه‌ای از اتاق پرتاب کنید...
14071
نحوه عملکرد باطری
Vidoal
4.3
سرعت نمایش
سوالات و نظرات کاربران
0
فاطمه منشي زاده photo
فاطمه منشي زاده سه شنبه، ۲۳ بهمن ۱۳۹۷
خیلی خوب بود
0
پری الی
پری الی شنبه، ۲۸ اسفند ۱۳۹۵
این باتری های کوانتومی خیلی جالبن ، اگه کسی راجع به مکانیزمشون اطلاعی داره ، توضیح بده . مدسی جالب بود .
0
مصطفی .
م کهن شنبه، ۱۱ دی ۱۳۹۵
باد کردن باتری های به علت چی میتونه باشه، فرآیندی داخلش انجام شده مثل اکسایش کاهش؟
0
مهدیه میری
مهدیه میری جمعه، ۲۴ دی ۱۳۹۵
(پاسخ) دلیل باد کردن باطری گوشی و تبلت یا خراب شدن باتری تبلت و گوشی استفاده از دستگاه در هنگام شارژ — بیش از حد در شارژ گذاشتن گوشی — مدام به شارژ زدن دستگاه — استفاده از شارژهای متفرقه— استفاده از باتری غیر اصلی گوشی و استفاده از باطری خراب می تواند سبب باد کردن باتری گوشی شود.
0
هادي اصفهاني
هادي اصفهاني جمعه، ۲۴ دی ۱۳۹۵
در مورد باتری های پیشرفته که هزاران بار قابلیت شارژ دارند بیشتر توضیح بدین.آیا باتری های گوشی های موجود در ایران چنین قابلیتی دارند؟ همچنین چند سال دیگه باتری های دارای فناوری کوانتوم که صدها هزار بار شارژ میشن وارد بازار میشن؟ قیمتش چقدر خواهد شد؟
0
Mohsen Mm
Mohsen Nemati شنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۵
لطفا باز از این موضوعات بزارید
توضیحات
احتمالا با این حس آشنا هستید که باطری گوشی تلفن همراهتان در حال تمام شدن باشد و ناگهان "بلیپ"! و وسط گفتگوی شما تمام شود، در آن لحظه بیشتر احساس می‌کنید که باطری را به گوشه‌ای از اتاق پرتاب کنید تا اینکه از آن تعریف و تمجید کنید!
اما باطری‌ها شاهکار علم هستند! آنها تلفن‌های هوشمند و دیگر تکنولوژی‌ها را قادر به فعالیت می‌سازند بدون اینکه ما را در سیم‌ها و کابل‌های در هم پیچیده شده، گیر بیاندازند.

گوینده

افشین ذریه
افشین ذریه

از سال ۱۳۸۰ در زمینه شبکه فعالیت می‌کنم و علاقه زیادی به مباحث علمی و افزایش دانش خود و دیگران دارم. امیدوارم با همکاری تیم خوبی که داریم، گامی مثبت در جهت ارتقاء سطح فرهنگ جامعه برداریم.

تهيه‌کننده

Ted Ed
Ted	 Ed

تد سکویی برای انتشار ایده‌هایی است که ارزش انتشار دارند. تد کار خود را در سال 1984 به عنوان کنفرانسی که فصل مشترک تکنولوژی، سرگرمی و طراحی بود آغاز کرد.