تاریخ بشر در کف اقیانوس‌ها

تاریخ بشر در کف اقیانوس‌ها

گروه آموزشی

ویدوآل

۱۳۹۵/۱۱/۰۹

14483

بار بازدید شده
How-much-of-human-history عتیقه‌‌های زیرآبی، لاشه‌‌‌های کشتی‌‌های غرق شده و شهر‌های گمشده. این چیزها تنها در داستان‌های ماجراجویانه پیدا نمی‌شن. زیر سطح اقیانوس، ویرانه‌ی بناهایی هست که زمانی انسان‌ها در اون‌ها رفت و آمد می‌کردن...
3483
تاریخ بشر در کف اقیانوس‌ها
Vidoal
4.62
سرعت نمایش
سوالات و نظرات کاربران
0
ali elghaee
ali elghaee پنج شنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۵
واقعا زیر دریا دنیای دیگه ای و.جود دارد
0
محبوبه قلی پور
محبوبه قلی پور پنج شنبه، ۱۹ اسفند ۱۳۹۵
دنیای زیر آب هم مملو از رمز ورازه که قطعا مطالعه اونها راه رو برای پیشرفت بشر بازتر میکنه.
0
محمد صادق آشیانه
محمد صادق آشیانه دوشنبه، ۱۱ بهمن ۱۳۹۵
برام همیشه عجیبه که چرا انسان ها تونستن این همه از سطح زمین فاصله بگیرن ولی هیچ وقت نتونستن به افماق اب ها برن
0
محسن موسوی
محسن موسوی پنج شنبه، ۱۹ اسفند ۱۳۹۵
(پاسخ) فشار آب اعماق اقیانوس هر نوع زیر دریایی رو نابود میکنه .
0
Mohsen Mm
Mohsen Nemati یکشنبه، ۱۰ بهمن ۱۳۹۵
بخش آخرش گفته هیچ انسانی به عمیقترین سطح اقیانوس نرفته...قبول ولی چرا ربطش داده به نبود اثاری که ازش نام بردید... ارتباط این دو با هم چیه؟
توضیحات
عتیقه‌‌های زیرآبی، لاشه‌‌‌های کشتی‌‌های غرق شده و شهر‌های گمشده. این چیزها تنها در داستان‌های ماجراجویانه پیدا نمی‌شن. زیر سطح اقیانوس، ویرانه‌ی بناهایی هست که زمانی انسان‌ها در اون‌ها رفت و آمد می‌کردن و کشتی‌های غرق‌شده‌ای وجود داره که پر از مصنوعات مربوط به دوره‌های گذشته‌ست. این چیزها به حوزه‌ی باستان‌شناسیِ زیرآب مربوط می‌شن، که محققان در اون به کشف و بررسی اون دسته از مصنوعات ساخت بشر می‌پردازن که زیر آب فرو رفته‌ان. 

گردآورنده

Ted Ed
Ted	 Ed

تد سکویی برای انتشار ایده‌هایی است که ارزش انتشار دارند. تد کار خود را در سال 1984 به عنوان کنفرانسی که فصل مشترک تکنولوژی، سرگرمی و طراحی بود آغاز کرد.

مترجم

علی منصوری
علی منصوری

گوینده

افشین ذریه
افشین ذریه

از سال ۱۳۸۰ در زمینه شبکه فعالیت می‌کنم و علاقه زیادی به مباحث علمی و افزایش دانش خود و دیگران دارم. امیدوارم با همکاری تیم خوبی که داریم، گامی مثبت در جهت ارتقاء سطح فرهنگ جامعه برداریم.

تدوين‌گر

مصی یگانه
مصی یگانه

زندگیم با هنر معنی پیدا میکنه. مدت 16 سال کار گرافیک کردم و سرپرست بخش گرافیک شرکت اوه و باران هنر بودم، عاشق شیرینی پزی و تزیین کیکم و به صورت حرفه ای این کار رو انجام میدم.

صدابردار

نازنین اصفهان‌پور
نازنین اصفهان‌پور

مدت ۱۰ ساله که دارم کار ادیت صوت و تصویر می‌کنم. ۱۲ ساله که به صورت حرفه ای آواز سنتی می‌خونم. در زمینه‌ی کتاب‌های صوتی هم فعالیت‌هایی داشتم که خیلی خیلی تو این راه بهم کمک کرده.