آیا دی ان ای آینده‌ی ذخیره‌ی اطلاعات است؟

آیا دی ان ای آینده‌ی ذخیره‌ی اطلاعات است؟

گروه آموزشی

ویدوآل

۱۳۹۶/۰۸/۰۱

6607

بار بازدید شده
Is-DNA-the-future-of-data-storage بیاین تصور کنیم که یک فاجعه بشر رو به عصر حجر میفرسته، آیا دانش و تاریخمون جون سالم به در میبرن؟ صفحات چاپ شده تجزیه میشن... هارد درایوها خراب میشن... اما شاید ما چیزی در درونمون باشه که از پس این محدودیت‌ها بر بیاد!
2707
آیا دی ان ای آینده‌ی ذخیره‌ی اطلاعات است؟
Vidoal
4.83
سرعت نمایش
سوالات و نظرات کاربران
0
Reza Sh
Reza Sh دوشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
درود. به نظرمن dna خیلی مهمه زیرا علاوه بر انتقال صفات ظاهری صفات اخلاقی هم از نسلی به نسل دیگر منتقل میکنه... و امروزه خیلی مورد اهمیت واقع شده... شاید در اینده نچندان دور با استفاده از این اسید امینه بتونیم نقض عضو ها یا کمبود ها را رفع کنیم
2
پیام کوچک زاده
پیام کوچک زاده دوشنبه، ۰۵ شهریور ۱۳۹۷
(پاسخ) بعضی از خصایص رفتاری و ظاهری از طریق DNA منتقل می شوند ولی بعضی از خصایص دیگر این گونه نیست مثل عقاید افکار و ... که در چند مورد بین پدر و پسر این دیده شده
0
Baset Ghaforzadeh
Baset Ghaforzadeh چهارشنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۶
لایک...عالی بود
0
کامران ذوالفقاری
کامران ذوالفقاری یکشنبه، ۰۷ آبان ۱۳۹۶
بسیار عالی
توضیحات
بیاین تصور کنیم که یک فاجعه بشر رو به عصر حجر میفرسته، آیا دانش و تاریخمون جون سالم به در میبرن؟ صفحات چاپ شده تجزیه میشن... هارد درایوها خراب میشن... اما شاید ما چیزی در درونمون باشه که از پس این محدودیت‌ها بر بیاد!

تهيه‌کننده

Ted Ed
Ted	 Ed

تد سکویی برای انتشار ایده‌هایی است که ارزش انتشار دارند. تد کار خود را در سال 1984 به عنوان کنفرانسی که فصل مشترک تکنولوژی، سرگرمی و طراحی بود آغاز کرد.

مترجم,گوينده

فائزه مجاهدطلب
فائزه مجاهدطلب

رشته‌ی بازیگری-کارگردانی رو در دانشگاه هنر تهران خوندم. بازیگری رو دوست دارم و دلم می‌خواد که هر روز از زندگیم پر از تجربه‌های جدید باشه.

صدابردار,تدوين‌گر

نازنین اصفهان‌پور
نازنین اصفهان‌پور

مدت ۱۰ ساله که دارم کار ادیت صوت و تصویر می‌کنم. ۱۲ ساله که به صورت حرفه ای آواز سنتی می‌خونم. در زمینه‌ی کتاب‌های صوتی هم فعالیت‌هایی داشتم که خیلی خیلی تو این راه بهم کمک کرده.