عرضه اپلیکیشن سفارش غذای اوبر در لندن

گروه آموزشی

ویدوآل

۱۳۹۵/۰۳/۲۷ ۱۱:۳۰ ق.ظ

394

بار بازدید شده
uber-to-deliver-food-in-london-with-ubereats-app کمپانی اوبر به‌تازگی اپلیکیشن اوبرایتز (UberEats) خود را در لندن راه‌اندازی کرده که کاربران می‌توانند با کمک آن از 150 رستوران شهر لندن که به طور معمول به مرکز لندن خدمات ارائه نمی‌کنند، غذا سفارش دهند.
394
عرضه اپلیکیشن سفارش غذای اوبر در لندن
Vidoal
عرضه اپلیکیشن سفارش غذای اوبر در لندن

کمپانی اوبر (Uber) اپلیکیشنی را در شهر لندن عرضه کرده که کابران با استفاده از آن می‌توانند به رستوران‌ها به صورت آنلاین غذا سفارش بدهند.

کمپانی اوبر که به ارائه سرویس‌های کرایه آنلاین خودرو و ایجاد شبکه‌های آنلاین حمل و نقل معروف است، به‌تازگی اپلیکیشن اوبرایتز (UberEats) خود را در لندن راه‌اندازی کرده که کاربران می‌توانند با کمک آن از 150 رستوران شهر لندن که به طور معمول به مرکز لندن خدمات ارائه نمی‌کنند، غذا سفارش دهند. این اپلیکیشن که در هر دو نسخه اندروید و iOS طراحی شده، پا به عرصه رقابت با اپلیکیشن‌های دیگری مانند جاست ایت (Just Eat) و دلیورو (Deliveroo) گذاشته و کمپانی اوبر معتقد است هر سفارش غذا در کمتر از 10 دقیقه به دست مشتریان می‌رسد.

گفتنی است کمپانی اوبر یک شرکت آمریکایی است که دفتر مرکزی آن در شهر سان‌فرانسیسکو در ایالت کالیفرنیا قرار دارد و از سال 2014 فعالیت‌های خود را در شهر لندن آغاز کرده است. اوبر سرویس سفارش آنلاین غذای خود را برای اولین بار در سال 2014 در شهر سانتامونیکای آمریکا با ارائه اپلیکیشنی با نام اوبرفِرِش (UberFRESH) عرضه کرد.

منبع: telegraph
 

نظرات ثبت شده (1)
امیر قربانی photo
امیر قربانی سه شنبه، ۱۶ آذر ۱۳۹۵
فکر کنم همچین چیزی حدودا در تهران اجرا شده باشه ولی تحویل غذا نه به این سرعت حدودا در ۱۵ الی ۲۰ دقیقه و شاید هم کم تر مطالب باید سطح بالاتر باشند ولی در کل بد نبود