معرفی داشبورد مدیریت فروش عطر

نوید

امین آقایی

۱۳۹۴/۱۱/۲۹ ۰۹:۱۲ ق.ظ

1505

بار بازدید شده
Sales-Dashboard-Perfume-Company داشبورد مدیریت فروش عطر، با هدف دستیابی به فروش استراتژیک و خرید هوشمندانه طراحی شده است. این داشبورد ویژه یک هولدینگ فعال در زمینه واردات ، فروش خرد و کلان عطر و لوازم آرایشی می باشد.
1505
معرفی داشبورد مدیریت فروش عطر
Vidoal
معرفی داشبورد مدیریت فروش عطر
داشبورد مدیریت فروش عطر، با هدف دستیابی به فروش استراتژیک و خرید هوشمندانه طراحی شده است. این داشبورد ویژه یک هولدینگ فعال در زمینه واردات ، فروش خرد و کلان عطر و لوازم آرایشی می باشد.قابل ذکر می باشد که این داشبورد ویژه فروش می باشد و منحصر به فروش عطر نیست و می تواند برای فروش هر محصولی کاربردی باشد.
هسته اصلی این داشبورد در اکسل طراحی شده است ولی مدیران سازمان میتوانند گزارشات را به صورت آنلاین و Self Service روی سایت PowerBi و یا روی گوش های هوشمند خود با همین نرم افزار ببینند، گزارشات جدید بسازند و نظرات خود را در مورد هر گزارش با مدیران دیگر سازمان به اشتراک بگذارند.
با استفاده از این داشبورد مدیران سازمان میتوانند میزان فروش محصولات را با ترکیب فیلتر های متنوع مقایسه کنند فیلترهای مانند:
  • زمان: سال، فصل، ماه، هفته، روز - مناسبتها - تاریخ میلادی، قمری 
  • مکان: کشور، استان ،شهر ،منطقه ،فروشگاه 
  • فروشنده: جنسیت فروشنده، تجربه فروشنده، سن فروشنده ،درآمد ،میزان تحصیلات ،مدت زمان آموزش
  • خریدار: جنسیت خریدار، ملیت خریدار (خیلی از فروشگاه های این هولدینگ داخل Duty Free فرودگاه می باشد)..
  • محصول: گروه، حجم، برند، جنسیت عطر، دهه ساخت عطر، پروه بویایی، رنج قیمت ...
به عنوان مثال یک مدیر فروش میتواند با ترکیب فیلتر های بالا به این نتیجه برسد که عطرهای گرم در فصل تابستان در جنوب کشور فروش خوبی ندارد.همینطور با مقایسه فروش فروشنده های آموزش دیده ی کم تجربه با فروشنده های با تجربه آموزش ندیده،  می توان بودجه مناسب برای آموزش در سازمان را محاسبه کرد.
مشاهده داشبورد به صورت ویدیو
 

مشاور مدیریت فروش و تدریس عطر

المیرا مهماندار
مشاور مدیریت فروش و تدریس عطر

ليسانس مديريت بين المللي، متخصص فروش و آموزش فروش عطر، علاقه مند به سفر و طبیعت

طراح داشبورد

نوید امین آقایی
طراح داشبورد

برنامه نویس سایت ویدوآل هستم، 7 سال است که در سازمان مدیریت صنعتی تدریس میکنم، علاقه زیادی به بحث هوش تجاری و داده کاوی دارم.