با AutoDraw تبدیل به یک هنرمند حرفه‌ای شوید

با AutoDraw تبدیل به یک هنرمند حرفه‌ای شوید

میلاد

شکیب

۱۳۹۶/۰۱/۲۳

3039

بار بازدید شده
AutoDraw-can-turn-your-sketches-into-works-of-art وب‌سایت AutoDraw که متعلق به کمپانی گوگل است، طراحی‌های غیرحرفه‌ای و گاهی وحشتناک شما را تبدیل به یک اثر هنری می‌کند.
3039
با AutoDraw تبدیل به یک هنرمند حرفه‌ای شوید
Vidoal
4.37
با AutoDraw تبدیل به یک هنرمند حرفه‌ای شوید
وب‌سایت AutoDraw که متعلق به کمپانی گوگل است، طراحی‌های غیرحرفه‌ای و گاهی وحشتناک شما را تبدیل به یک اثر هنری می‌کند.

هنر طراحی در کامپیوتر سال‌ها پس از عرضه نرم‌افزار Paint کمپانی مایکروسافت، اکنون تبدیل به ابزاری فراموش‌شده است تا این‌که به‌تازگی کمپانی گوگل برنامه‌ای را عرضه کرده که دوباره این نوع هنر را سر زبان‌ها انداخته است. در وب‌سایت AutoDraw از هوش مصنوعی استفاده می‌شود؛ این هوش مصنوعی آن‌چه را شما طراحی می‌کنید شناسایی کرده و نسخه‌های حرفه‌ای‌تری از آن طراحی را پیشنهاد می‌دهد و در نتیجه طراحی‌های آماتور شما تبدیل به یک اثر هنری می‌شوند.

وقتی شما در این وب‌سایت شروع به طراحی چیزی می‌کنید، هوش مصنوعی هم شروع می‌کند با بررسی خطوط خام‌تان به تشخیص آن‌چه شما سعی می‌کنید بکشید و سپس آن‌ها را تبدیل می‌کند به چیزهایی کامل‌شده و شبیه به طراحی شما. وقتی شما ابزار AutoDraw را انتخاب و شروع به طراحی می‌کنید، در بالای صفحه ردیفی از پیشنهادهای گوگل شامل حیوانات، قسمت‌های مختلف بدن، اشیای روزمره و غذا که نزدیک به طراحی شماست نمایان می‌شود. شما با توجه به چیزی که در سر دارید یکی از آن پیشنهادها را انتخاب می‌کنید و با این انتخاب طراحی شما تبدیل به یک تصویر کاملا حرفه‌ای و دقیق می‌شود.
 

برنامه AutoDraw هم مانند نرم‌افزار Paint دارای ابزارهای مختلفی برای طراحی است. در این وب‌سایت شما می‌توانید رنگ‌ها را تغییر دهید، اشکال مختلف بکشید، داخل طراحی‌ها را با رنگ پر کنید و اندازه اشیا را تغییر دهید. همچنین این وب‌سایت ابزارهای مختلف دیگری در دسترس شما قرار می‌دهد تا با استفاده از آن‌ها بتوانید اشکال مختلف را طراحی کنید و آن‌ها را بنا به نیاز خود تغییر دهید.

این برنامه در وب‌سایت autodraw.com قابل اجراست و در کامپیوترهای خانگی، گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها قابل استفاده است. همچنین این وب‌سایت به شما این امکان را می‌دهد تا طراحی‌های خود را به اشتراک بگذارید یا آن‌ها را دانلود کنید.
سوالات و نظرات کاربران
0
سعید صامعی
سعید صامعی جمعه، ۲۶ مرداد ۱۳۹۷
من باهاش کار کردم دوستان آموزش هم در اینترنت هست
0
amin majidi
amin majidi یکشنبه، ۱۶ مهر ۱۳۹۶
این برنامه با اینترنت ایران باز نمیشه و باید از تحریم شکن استفاده کنیم
0
فرشته ایلخانی
فرشته ایلخانی شنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
ایول...خوشم اومد!
0
نفیسه سجادیان
نفیسه سجادیان شنبه، ۰۳ تیر ۱۳۹۶
چقدر خووووووبببببب
0
hossin kaabi
hossin kaabi چهارشنبه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
من این سایتو با موبایل باز کردم کار باهاش واسم یکم سخت بود ممنون از سایت خوبتون واسه اینکه برام انگیزه برای یاد گرفتن ایجاد کرد
0
حسین  کشاورزی
حسین کشاورزی سه شنبه، ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
ممنون از مطالب خوبتون واقعا مفید بود
0
باسط محمدی
باسط محمدی شنبه، ۲۶ فروردین ۱۳۹۶
خیلی خب بریم سراغ لذت بردن از نقاشی. ممنون
0
صفیه رضایی
صفیه رضایی جمعه، ۲۵ فروردین ۱۳۹۶
ممنون که این وبسایت رو بهمون معرفی کردین
0
Adel Deilami
Adel Deilami پنج شنبه، ۲۴ فروردین ۱۳۹۶
چه جالب! باید تستش کنم
0
Pakman photo
Pakman پنج شنبه، ۲۴ فروردین ۱۳۹۶
حقیقتا" خدا نگهدارتان باشد که چنین افراد پاک و بزرگ نیت ای هستید واقعا" سایتتان راه گام برداشتن به سمت انسانیت و بهتر بودن است
0
یونس محمدی شیوه کش
یونس محمدی شیوه کش پنج شنبه، ۲۴ فروردین ۱۳۹۶
لازم به ذکر هست که این سایت برای کاربران ایرانی تحریم شده و باید با ف.ی.ل.ت.ر وارد بشن
-1
اکبر فاریابی
اکبر فاریابی چهارشنبه، ۲۳ فروردین ۱۳۹۶
جالب بود و واسه حدس زن شکل مد نظر ما هوش مصنوعی واقعا قوی داره و خیلی خوب متوجه می شه که قصد رسم چه شکلی را داریم. فقط متاسفانه با ای پی من باز نشد ولی با تحریم شکن باز شد.